Pasirodė pirmasis filmo apie Weird Al Yankovic anonsas

Vos pasirodė žinios, kad bus kuriamas filmas apie tikrą keistojo atlikėjo Weird Al Yankovic gyvenimo istoriją, internetas ėmė tiesiog ūžti. Ypatingai dar ir dėl to, kad pagrindinį vaidmenį filme atlieka Danielis Radcliffe‘as, pirmajame kadre atrodęs it iš akies trauktas Alas. Na, ir galiausiai, pasirodė filmo „Weird: The Al Yankovic story“ anonsas.

Filmas pasakos apie visiškai tikrą šio visų pamilto veikėjo gyvenimo istoriją, su kokiais sunkumais jis susidūrė gyvenime ir apie tai, kaip jis tapo vienu labiausiai parduodamu komišku atlikėju visame pasaulyje. Pirmojo anonse pradžioje jau išvystame pilną stadioną, skanduojantį Alo vardą ir, net absurdiškai panašiai atrodantį Danielį Radcliffe‘ą.

Užsivertęs stiklą viskio, jis išsitraukia jo jau ikonišku elementu tapusį akordeoną ir užtraukia Madonnos dainos perdirbinį „Like a Surgeon“. Iškart esame nukeliami kelis dešimtmečius atgal, kai ši ir kitos Alo dainos buvo tikra klasika ir skambėjo visų mūsų galvose.

Iš esmės, anonsas labai daug neparodo, tačiau iškart kyla noras šį filmą pažiūrėti. Ir labai gerai, kad kyla noras, nes visi mes jį galėsime pažiūrėti nemokamai per „The Roku Channel“ jau šį rudenį. Na, o dabar, kviečiame pažiūrėti filmo anonsą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles