„Didžio grožio“ režisierius kurs filmą apie S. Berlusconi

„Didžio grožio“ režisierius kurs filmą apie S. Berlusconi

Holivudo viliojamas garsusis italų režisierius Paolo Sorrentino artimiausiu metu nežada visiškai nusigręžti nuo tėvynės. Pasak „Variety“, kūrėjas ruošiasi režisuoti filmą apie skandalais apipintą buvusį Italijos premjerą Silvio Berlusconi.

Šiuo metu Venecijos kino festivalyje viešintis režisierius filme, šiuo metu vadinamame „Jie“ (it. „Loro“), pasakos apie dramas, į kurias įsivėlė S. Berlusconi ir artimiausi jo bendražygiai. Pasakoti išties yra apie ką – buvęs premjeras, kuriam šiemet sukanka 80 metų, į politiką įsiveržė savo didžiulių turtų pagalba ir galios viršūnėje išsilaikė ilgiau nei daugelis tikėjosi.

„Variety“ praneša, kad P. Sorrentino planuoja pradėti režisuoti filmą kitų metų vasarą, kas reiškia, jog „Jų“ pasirodymo galima tikėtis 2018 metais.

Primename, kad P. Sorrentino, kino pasaulyje besisukantis nuo dešimto dešimtmečio pabaigos, daugiausiai dėmesio sulaukė pastaraisiais metais. Jo 2013 metais sukurta juosta „Didis grožis“ (it. „La grande bellezza“) buvo apipilta kalnu apdovanojimų, tarp kurių buvo ir Oskaras bei Auksinis gaublys už geriausią užsienio filmą. Įspūdingą aktorių komandą surinkęs režisierius pernai pristatė ir „Jaunystę“ (angl. „Youth“) – antrąjį savo filmą anglų kalba, kurį kritikai ir kiti žiūrovai vadino vienu geriausių 2015 m. filmų.

Šią savaitę P. Sorrentino Venecijos kino festivalyje pristatė savo dešimties dalių serialą „Jaunasis popiežius“ (angl. „The Young Pope“), kurį 2017 m. rodys HBO televizija. Seriale, kuriame naujai išrinktą popiežių įkūnija Jude‘as Law, taip pat pasirodys tokie aktoriai kaip Diane Keaton ir Jamesas Cromwellas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles