Animacinėje juostoje „Aviukas Šonas. Filmas“ žiūrovų laukia kelionė į didmiestį ir nuotaikinga fermerio gelbėjimo operacija

Vienas vaikų mėgstamiausių animacinių personažų – aviukas Šonas – iš televizijos serialo persikelia į kino teatrų ekranus. Sumanumu pasižymintis padauža jau išnarpliojo ne vieną painią istoriją ir apsaugojo savo bei gentainių kailius, tačiau šįsyk herojaus ir jo bičiulių laukia, ko gero, sudėtingiausia užduotis. Vasario 13 dieną Lietuvą pasieksiančioje animacinėje juostoje „Aviukas Šonas. Filmas“ pagrindiniam personažui teks leistis į pavojingą kelionę toli nuo namų.

Aviukas Šonas – nors ir mažiausias iš savo bandos, yra jos lyderis. Gudrus ir savimi pasitikintis aviukas vis susigundo papokštauti, tačiau niekuomet nepalieka draugų bėdoje. Juostoje „Aviukas Šonas. Filmas“, kaip ir seriale, nėra dialogų – gyvūnai „kalba“ skleisdami garsus ir rodydami gestus. Taip pat Šonas naudojasi lenta – joje bendržygiams braižo ir aiškina veiksmų planus. Filme publika išvys ir jau pažįstamą gerą aviuko bičiulį, mėlyna megzta kepure pasipuošusį aviganį Bicerį. Šis rūpestingas draugas, nors ir stengiasi ganyti avių bandą, visgi neapsaugo ūkio nuo nekaltų Šono išdaigų.

Pasakojimas prasideda įprasta diena fermoje. Nusprendęs pailsėti ir pasilinksminti Šonas netyčia priverda kur kas daugiau košės nei pats būtų norėjęs. Juokauti mėgstančio aviuko, miegančio fermerio, jo priekabos ir stataus šlaito derinys išeina ne į gerą. Nejučiomis ūkio vadovas nurieda tolyn nuo namų – į pačią netoliese plytinčio Didelio Miesto širdį. Aviukas Šonas supranta, kad jam kaip lyderiui būtina suorganizuoti fermerio gelbėjimo operaciją. Susakęs nurodymus jis su pagalbininkais iškeliauja tolyn nuo žaliųjų pievų. Jie drąsiai neria vykdyti savosios misijos į nerimstantį gatvių, restoranų, automobilių ir skubančių žmonių pasaulį.

Animacinę komediją „Aviukas Šonas. Filmas“ sukūrė studija „Aardman Animations“, išleidusi ne tik serialą apie aviuką Šoną, bet ir tokius filmukus kaip „Volisas ir Gromitas“, „Viščiukų maištas“ ir „Srovės nublokšti“.

Ar pavyks aviukui ir jo draugams, didžiąją gyvenimo dalį praleidusiems jaukioje ir paprastoje kaimo sodyboje, nepasiklysti Dideliame Mieste? Kvapą gniaužiantys aviuko Šono ir jo draugų nuotykiai Lietuvos kino teatruose – nuo vasario 13 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles