Harrisonas Fordas atskleidė savo sėkmingos santuokos paslaptį

Artėjantį birželio mėnesį Harrisonas Fordas ir jo žmona Calista Flockhart švęs 10-ąsias vestuvių metines. Artėjant šiai nuostabiai sukakčiai, nuotykių filmo „Protėvių šauksmas“ (angl. „The Call of the Wild“) žvaigždė atskleidė savo gerbėjams pagrindinę ilgalaikės santuokos paslaptį. 77-erių H. Fordas ir 55-erių metų C. Flockhart yra kartu jau 18 metų. Pora savo laiką leidžia Los Andžele arba Vajomingo rančoje (JAV).

Kalbėdamas apie savo 50 metų trunkančią karjerą kino pasaulyje – naujausiame filme „Protėvių šauksmas“ jis vaidina greta kompiuteriu sukurto šuns – H. Fordas atskleidė didžiausią santuokoje išmoktą pamoką, kurią turėtų įsidėmėti kiekvienas. „Nekalbėk!“ – šypsodamasis atskleidė „Žvaigždžių karų“ veteranas. „Palinksėk galvą.“

Harrisonas Fordas yra žinomas savo gerbėjams kaip aktyvi persona, nesvarbu, kur  bebūtų. Jis taip pat atskleidė, jog atlikęs savo pareigas namuose, mėgsta įvairiais būdais atsipalaiduoti. „Na, jei mano darbai namuose yra atlikti ir nieko daugiau nebus, jei oras būna geras, aš mėgstu paskraidyti – man patinka skraidyti – arba vaikščioti miške, padirbėti, pasivažinėti plentinuku arba pralėkti kalnų dviračiu,“ – sakė aktorius.

Žinoma, Calista Flockhart kiek kitokiais žodžiais pasidalijo tuo, kas, jos manymu, taip ilgai išlaiko tvirtus poros santykius. „Harrisonas ir aš daug juokiamės, o man humoras yra viskas,“ – atskleidė itin populiaraus amerikiečių televizijos serialo „Eli Makbyl“ buvusi aktorė C. Flockhart.

Pora pirmą kartą susitiko 2002-ųjų „Auksiniuose gaubliuose“. Po aštuonerių metų, 2010-ųjų metų birželį jiedu susituokė. „Aš esu įsimylėjęs!“ – 2003 m. nuolat kartojo H. Fordas. „Romantiška meilė yra viena įdomiausių ir labiausiai užpildančių meilės rūšių, ir aš manau, kad ją galime atrasti bet kuriame savo gyvenimo etape.“

Harrisonas Fordas didžiajame kino ekrane yra suvaidinęs keletą ikoniškiausių personažų, įskaitant Haną Solo „Žvaigždžių karuose“ ar Indianą Džounsą, tačiau teigia, jog kiekvieno vaidmens sėkmė neatsiranda be sunkaus darbo. Naujausiame savo filme „Protėvių šauksmas“, sukurtą pagal to paties pavadinimo Džeko Londono apsakymą, Harrisonas Fordas įkūnija šunis mylintį aukso ieškotoją Džoną Torntoną.

Įspūdingas nuotykių filmas „Protėvių šauksmas“ jau rodomas visuose didžiuosiuose Lietuvos kinuose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles