Pasirodė pirmasis filmo „Super Mario Bros.“ anonsas

Šiuo metu Niujorke vykstančiame „New York Comic Con“ renginyje kino studija „Universal Pictures“ ir žaidimų studija „Nintendo“ pristatė savo bendrą, itin ambicingą projektą – „Super Mario Bros.“, paremtą jau visiška žaidimų klasika tapusiu ir legendiniu santechniku Mario. Ir, aišku, viska jo visata. Gerbėjai jau seniai laukė pirmųjų kadrų iš šio filmo bei norėjo išgirsti, kaip skambės legendinis personažas.

Kaip ir buvo galima tikėtis, visi fanai neliko smarkiai sužavėti Chriso Pratto įgarsinamu Mario, nors jis per visą anonsą tepasakė 2 sakinius. Kita vertus, būtent blogietį Bauzerį įgarsinusio Jacko Blacko balsas atrodė lyg tobulai jam tinkantis. Taigi, kaip bus dėl šio aspekto ateityje, turbūt sužinosime, kai pasirodys pirmasis pilnas anonsas, o ne dabar pasirodęs trumpasis žviglsnis.

Iš kitos pusės, filmas atrodo tikrai žavingas. Visiškai studijai „Illumination“ nebūdinga animacija yra labai artima ž-aidimo vaizdui, o vaizdai yra stulbinantys. Viskas labai gražu, labai spalvota, tikrai turėsime daug humoro ir prie viso to – stulbinamą aktorių kolektyvą. Be Chriso Pratto ir Jacko Blacko, filme veikėjus dar garsins Anya Taylor-Joy, Sethas Rogenas, Charlie‘is Day‘us, Keeganas-Michaelas Key‘us, Freedas Armisenas, Sebastianas Maniscalco ir dar daug kitų gerai žinomų aktorių.

Filmas kino ekranus pasieks jau kitų metų balandžio 7 dieną, o dabar kviečiame pažiūrėti pirmąjį anonsą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles