„Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049“ ruošiasi galingam debiutui

„Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049“ ruošiasi galingam debiutui

Laukiamiausiu rudens filmu įvardijama juosta „Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049“ (angl. „Blade Runner 2049“) šį savaitgalį parodys, jog toks titulas jai priskiriamas ne be reikalo. Spalio 5 d. viso pasaulio kino teatruose pasirodysiantis filmas per pirmąsias tris dienas turėtų uždirbti apie 100 mln. dolerių.

Tai pranešė tinklapis „Deadline“, pažymintis, kad toks pasiekimas būtų netikėtas ir tuo pačiu logiškas. Originalusis „Bėgančio skustuvo ašmenimis“ filmas, kinuose pasirodęs 1982 metais, per visą savo rodymo laikotarpį surinko kiek daugiau nei 30 mln. dolerių – maždaug tiek, kiek kainavo jį sukurti. Tuo tarpu naujasis filmas vos pirmosiomis dienomis gali surinkti daugiau nei 100 mln. dolerių (45 mln. Šiaurės Amerikoje, daugiau nei 50 mln. likusiame pasaulyje), taip įrodydamas unikalų originaliojo Ridley Scotto kūrinio pasiekimą, kuomet ši mokslinės fantastikos juosta iš mažai žinomos per beveik keturis dešimtmečius tapo viena žymiausių savo žanro atstovių.

Tokios prognozės daug reiškia filmo režisieriui Denisui Villeneuve ir pagrindiniam aktoriui Ryanui Goslingui: jiems abiems tai būtų didžiausias startas jų karjeroje. Į Dekardo vaidmenį sugrįžtančiam Harrisonui Fordui toks pasiekimas reikštų nedaug, kadangi jis savo rekordą sumušė grįždamas į kitą legendinį savo vaidmenį filme „Žvaigždžių karai: galia nubunda“, kuris per pirmąjį savaitgalį uždirbo daugiau nei 500 mln. dolerių ir tapo geriausiai startavusiu filmu istorijoje.

Kol kas neprognozuojama, kiek iš viso uždirbs filmas „Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049“. Juosta yra liaupsinama kritikų (ji turi 94% įvertinimą „Rotten Tomatoes“ tinklapyje), todėl tikėtina, kad dėka aukštos kokybės ji nustebins savo finansiniais rezultatais.

D. Villeneuve filmo premjera – jau šį penktadienį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles