„Žvaigždžių karų“ startas sunaikins visus iki šiol pasiektus rekordus

„Žvaigždžių karų“ startas sunaikins visus iki šiol pasiektus rekordus

Vis augantis tarptautinių teritorijų didelio biudžeto filmų pajamų skaičius privertė kino analitikus dar kartą peržvelgti ankstesnes prognozes, susijusias su gruodžio mėnesį pasirodysiančiu režisieriaus J.J. Abramso filmu „Žvaigždžių karai: Jėga nubunda“ (angl. „Star Wars: Episode VII – The Force Awakens“).

Kaip teigia portalas „Deadline“, vykdantysis investicijų giganto „Morgan Stanley“ ekspertas Benjaminas Swinburne‘as mano, jog juosta užsidirbs ne mažiau 1,95 milijardo dolerių visame pasaulyje. Tai leis filmui papulti į trejetuką daugiausia užsidirbusių visų laikų filmų šalia Jameso Camerono režisuotų „Įsikūnijimo“ (angl. „Avatar“) ir „Titaniko“ (angl. „Titanic“).

Jo nuomone, filmas tėvynėje užsidirbs apie 600 milijonus dolerių, o kitose šalyse bendros pajamos sieks apie 1,3 milijardo dolerių. Bendras filmo „Žvaigždžių karai: Jėga nubunda“ išlaidas analitikas vertina 423 milijonais dolerių. iš jų 200 milijonų – filmo produkcijos biudžetas, o kitos išlaidos susijusios su filmo reklama ir kopijomis.

Apie 200 milijonų dolerių studija „Disney“ užsidirbs iš teisių į licencines produkcijas: žaislų, drabužių ir kitų smulkmenų, kuriose puikuosis „Žvaigždžių karų“ simbolika. Apie 350 milijonų dolerių kainuos filmo teisių pardavimas jo rodymui namų sąlygose, 100 mln. atneš kompiuteriniai žaidimai ir apie 70 milijonų studija užsikals iš mokamų televizijos kanalų.

Filmo „Žvaigždžių karai: Jėga nubunda“ pasaulinė premjera numatyta šių metų gruodžio 17 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles