Mattas Damonas ketvirtą kartą suvaidins Džeisoną Borną

Mattas Damonas ketvirtą kartą suvaidins Džeisoną Borną

Oficialiame studijos „Universal“ pareiškime, Mattas Damonas pradėjo derybas dėl savo ketvirto pasirodymo „Borno“ franšizėje. Taip pat, studijos atstovai nenuleidžia rankų ir tikisi, jog į žinomą veiksmo epopėją sugrįš „Borno pranašumo“ (angl. „The Bourne Supremacy“) ir „Borno ultimatumo“ (angl. „The Bourne Ultimatum“) kūrėjas, režisierius Paulas Greengrassas.

Pasak studijai artimų šaltinių, „Universal“ bosai taip suinteresuoti trilogijos tandemo sugrįžimui, tad yra pasirengę išleisti filmą jau 2016 m. liepos 16 dieną. Įdomiausia, jog ši data jau yra rezervuota sekančiai knygų ciklų ekranizacijai, kurioje turėtų pasirodyti Jerremy‘is Renneris. Tai turėjo būti „Borno evoliucijos“ (angl. „The Bourne Evolution“) tęsinys, tačiau, akivaizdu, jog filmo su J. Renneriu teks dar palaukti jeigu Mattas Damonas ir Paulas Greengrassas sutiks vėl bendradarbiauti.

„Borno evoliucijos“ pratęsimas, kurį kuruoja „Greitų ir įsiutusių“ (angl. „The Fast and the Furious“) kūrėjas Justinas Linas, vis dar yra pirminėje kūrimo stadijoje. Žinoma, tai netrukdo studijai plėtoti dvi skirtingas agentų istorijas, o galiausiai jas sujungti į vieną. Todėl tikėtina, jog kada nors išvysime tiek Džeisoną Borną, tiek Aroną Krosą viename filme.

Trilogija, kurioje pagrindinį vaidmenį atliko Mattas Damonas, tapo gana sėkminga pajamų plane. Filmai bendrai užsidirbo 940 milijonų dolerių, todėl nenuostabu, jog studija taip nori sugrąžinti Džeisono Borno istoriją. Žinoma, dar teks labai gerai apgalvoti visą naujojo projekto strategiją, jeigu filmą norima išleisti 2016 metais. Visgi tiek aktorius, tiek režisierius šiuo metu labai užimti ir turi krūvą kitų projektų. M. Damonas ruošiasi naujausiam Ridley Scotto filmui, mokslinei fantastikai „Marsietis“ (angl. „The Martian“), o kino kūrėjas užimtas kol kas pavadinimo neturinčia drama, kurioje pagrindinius vaidmenis atliks Leonardo Di Caprio ir Jonah Hillas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles