„Žvaigždžių kelio“ naujosios dalies filmavimas prasidės 2019 metais

„Žvaigždžių kelio“ naujosios dalies filmavimas prasidės 2019 metais

„Žvaigždžių kelias“ (angl. „Star Trek“) yra viena populiariausių pasaulio filmų ir televizijos serijų. Pirmasis serialas pasirodė 1966 metais ir iki dabar turėjo kelis perdirbinius ir tęsinius. Filmų serijų taip pat buvo neviena, naujausioji pasirodė kino teatruose 2009 metais ir iki dabar turėjo 3 dalis, kur paskutinė buvo išleista 2016 metais. Po paskutinio filmo nuviliančio finansinio pasirodymo serijos ateitis buvo neaiški, tačiau dabar sulaukėme žinių apie tolimesnius planus.

Dabartinė informacija apie ketvirtąją filmo dalį yra labai paini. Šiuo metu filmo režisieriumi pretenduoja tapti S. J. Clarkson, kuri nėra režisavusi nė vieno pilnametražio filmo nuo savo debiuto 2010 metais. Filmo aktoriai dar nėra paskelbti, todėl nežinoma, ar sugrįš komanda, kuri vaidino prieš tai pasirodžiusiuose filmuose. Filmo prodiuseris bus 2009 metų filmo ir dabartinis „Žvaigždžių karai“ (angl. „Star Wars“) režisierius J. J. Abramsas. Įdomiausia situacija yra su juostos scenarijumi, kuomet buvo paskelbti net 3 galimi jų variantai su skirtingais autoriais. Vienas iš jų yra 2016 filmo scenaristų Patrick’o McKay’aus ir John’o D. Payne’o, kitas – aktoriaus Simon’o Pegg’o ir jo rašymo partnerio Doug’o Jung’o, o paskutinis scenarijus yra keisčiausias iš visų, nes jį parašė pats Quentin’as Tarantino.

Nors filmo kryptis dar nėra aiški, viena bent tikrai yra užtikrinta – kad jis bus pradedamas filmuoti kitais metais ir pasirodys kino tearuose 2020-aisiais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles