Atskleistas Joaquino Phoenixo Džiokerio filmo pavadinimas ir pasirodymo data

Atskleistas Joaquino Phoenixo Džiokerio filmo pavadinimas ir pasirodymo data

Kai DC filmai dar nėra tai, kuo studija didžiuotųsi, panašu, jog Warner vadovai pagaliau pradeda plėsti akiratį ir duoti didesnę laisvę kūrėjams, vietoje to, kad bandytų kiekvieną filmą paversti megablokbasteriu. „Savižudžių būrys“ („Suicide Squad“) galėjo būti vienas iš eksperimentinių DC bandymų, tačiau visi prisimename, kaip tai baigėsi. „Shazam!“ nusimato kaip šiek tiek kitoks studijos filmas, tačiau įdomiausiai šiame line-up’e atrodo Toddo Phillipso Džiokerio istorija.

Režisierius, geriausiai žinomas kaip „Pagirių Las Vegase“ („The Hangover“) serijos kūrėjas, prieš porą metų pasuko „rimtesnių“ filmų link ir pasauliui parodė neblogai sutiktus „Karo šunis“ („War Dogs“), o dabar imasi ir vieno įdomiausių visų laikų blogiuko ir didžiausio Betmeno priešo – Džiokerio – ištakų filmo. Viena iš Džiokerio įdomių savybių yra jo ištakų slidumas, priklausantis nuo paties veikėjo pasirinkimo, kurią istoriją pasakoti. Kitaip sakant – neaišku, ar net jis pats žino, kaip tapo tokiu. Jo istoriją bandė pasakoti serialas „Gotamas“, tačiau daugiausiai pasisekimo sulaukė Alano Moore’o grafinė novelė „The Killing Joke“, kuriame Džiokeris vaizduojamas kaip nepasisekęs komikas, bandantis užsidirbti pinigų ir, apiplėšimo metu, įkritęs į pavojingus chemikalus (šią dalį pirmame Betmeno filme pasiskolino Timas Burtonas).

Dabar šalia Cesar Romero, Jacko Nicholsono, Mark Hammill, Heath Ledger ir Jared Leto stoja Joaquin Phoenix. Sunku įsivaizduoti, kokį Jokerį išvysime šįkart, kadangi paskutinius 10 metų matėme tendenciją šį personažą interpretuoti itin skirtingai. Ar tai bus išprotėjęs sąmokslų genijus, kokį vaizdavo Heath Ledger, ar labiau juokingai kraupus Romero/Nicholsono stiliaus veikėjas, galėsime pradėti spėlioti tik kai išvysime pirmasias nuotraukas iš filmo, tačiau žinant J. Phoenix talentą įsikūnyti į gan skirtingus vaidmenis, galime būti ramūs.

Šiandien studija paskelbė, jog filmo pavadinimas pasirinktas pats minimaliausias – „Joker“, o kinuose jį pamatysime kitų metų pabaigoje – 2019-ųjų spalio 4 dieną. Įdomiausia, jog filmui skirtas tik 55 mln. JAV dolerių biudžetas, kuris labiau primena tokius suaugusiems skirtus filmus, kaip „Loganas“ ar „Deadpool“, negu tipines, 200+ mln. JAV dolerių superherojų juostas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles