Siaubo filmo „Vienuolė“ plakatas pasirodė anksčiau nei tikėtasi

Siaubo filmo „Vienuolė“ plakatas pasirodė anksčiau nei tikėtasi

Siaubo filmas „Vienuolė“ (angl. „The nun“) ką tik pristatė savo plakatą. Pats filmas bus pristatytas San Diego „Comic-Con“ festivalyje, tačiau plakatas pasirodė šiek tiek anksčiau.

„Vienuolė“ – šalutinis 2016-ųjų filmo „Išvarymas 2“ (angl. „The Conjuring“) projektas. Per kelerius pastaruosius metus „Išvarymas“ tapo viena žinomiausių siaubo filmų serijų. Naujoji juosta yra jau penktoji „Išvarymo“  serijos dalis. Filme bus pasakojama apie paslaptingą jaunos vienuolės savižudybę Rumunijoje 1952-aisiais. Bandydamas išsiaiškinti, kas lėmė netikėta vienuolės mirtį, kunigas netikėtai atskleis dar tamsesnę paslaptį. Rizikuodamas savo gyvybę ir netgi sielą, jis susidurs su demoniška jėga, kurią jau matėme antrojoje „Išvarymo“ dalyje.

Plakate matome dvi venuoles, apie kurias ir bus pasakojama filme. Viena jų – jauna vienuolė, atėmusi savo pačios gyvybę, kita – demoniška dvasia, kuri vėl gąsdins kino žiūrovus. Nors plakatas daug ir neatskleidžia, kaip rašo „screenrant.com“, galime tikėtis, jog naujoji juosta bus tokia baisi, kokios ir tikimės. Sakoma, jog tai bus pats tamsiausias „Išvarymo“ serijos filmas.

Įdomu ir tai, jog juosta buvo filmuojama vos 38-ias dienas. Tikėkimės, kad tai neturės įtakos filmo kokybei. Buvo planuojama, jog „Vienuolė“ didžiuosiuose ekranuose pasirodys šių metų liepos mėnesį, tačiau premjera atidėta iki rugsėjo.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles