M. McConaughey‘is tampa Pilietinio karo sukilėliu pirmajame „Laisvoji Džounso valstija“ anonse

Studija „STX Entertainment“ internete išplatino pirmąjį Pilietinio karo dramos „Laisvoji Džounso valstija“ anonsą, kuriame stebėsime Oskaro laureato Matthew McCounaghey‘io persikūnijimą į konfederatų karį, pabėgusį nuo aklo žudymo rėžimo ir sukėlusį naują revoliuciją.

Filmas pasakos apie Niutą Naitą ir jo nepaprastą ginkluotą sukilimą prieš konfederatus. Apjungęs jėgas su kitais smulkiaisiais ūkininkais ir vergais, Niutas sukelia revoliuciją, leidusią Misisipės valstijoje esančią Džounso apygardą atsiplėšti nuo konfederatų ir tapti laisvąja Džounso valstija. Naito gyvenimas išskirtinis ne tik tuo, kad jis įžiebė revoliuciją, bet ir kartu Pietų valstijose įprasmino skirtingų rasių santykius, kai vedė buvusią vergę ir su ja susilaukė vaiko. Jo persona ir po karo išliko labai kontraversiška, kol jis buvo gyvas ir atkūrinėjo laisvą valstybę.

Filmą režisuoja Gary‘is Rossas, mūsų visuomenei labiausiai žinomas dėl sukurtų „Bado žaidynių“ (angl. „The Hunger Games“). Iš pirmųjų kadro galima nuspręsti, kad tai bus dar vienas stiprus M. McCounaghey‘io vaidmuo ir net pasirodęs metų pradžioje jis gali pretenduoti į kitų metų apdovanojimus. Akivaizdu, kad tai bus stipri drama, o dar turi ir vergijos problemą keliančią siužetinę liniją, taigi – akivaizdus nominantas. Žiūrint iš kitos pusės, pats filmas turėtų būti labai geras, nes retai gauname juostų apie Pilietinį karą, kurios būtų bent kiek vertos dėmesio. Dabar galime būti tikri – jei filme vaidina M. McCounaghey‘is, jis bus tikrai geras.

Pagrindinius vaidmenis filme taip pat atliks Gugu Mbatha-Raw, Keri Russell, Jacobas Loflandas, Mahershalas Ali, Seanas Bridgersas, Jessica Collins ir kiti.

„Laisvoji Džounso valstija“ kinus turėtų pasiekti kovo 11 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles