Danny Boyle‘as pradėjo „Steve‘o Jobso“ filmavimą

Danny Boyle‘as pradėjo „Steve‘o Jobso“ filmavimą

Nesėkmingas prodiuserio Scotto Rudino projektas, paremtas Waltero Isaacsono biografine knyga apie kompanijos „Apple“ įkūrėją Steve‘ą Jobsą, pagaliau perėjo į naująją fazę. Vakar San Franciske prasidėjo biografinės dramos filmavimas su Michaelu Fassbenderiu pagrindiniame vaidmenyje.

„Steve‘o Jobso“ kūrimo istorija pati galėtų sulaukti atitinkamo perkėlimo į kino ekranus. Juostos scenarijų parašė Oskaro laureatas Aaronas Sorkinas ir prieš du metus projektas puikavosi būsimų studijos „Sony“ filmų tarpe. Projekto prodiuseris Scottas Rudinas labai norėjo, kad juostą režisuotų Davidas Fincheris, kuris pagrindiniui vaidmeniui numatė aktorių Christianą Bale‘ą.

Galiausiai, numatytam režisieriui nepavyko susitarti su studija dėl finansavimo, o taip pat jį spaudė dar kiti filmai. Po D. Fincherio pasitraukimo, prodiuseriai pradėjo įkalbinėti Leonardą DiCaprio, bet jis greitai davė neigiamą atsakymą dėl savo skeptiško požiūrio į projektą. Studija sugrąžino viltis ir į projektą pakvietė Christianą Bale‘ą, bet jo taip pat greitai neteko. Aktorius nenorėjo pernelyg ilgai laukti, kol projektas pajudės iš mirtinos vietos. Pagaliau, projektas vėl tapo gyvas, kai po pusmečio nuo D. Fincherio atsisakymo atėjo Oskarais apdovanotas britas Danny Boyle‘as. Režisierius į pagrindinį vaidmenį paskyrė Michaelą Fassbenderį. Bet negavus reikiamo palaikymo iš potencialių rėmėjų, studija „Sony“ atsisakė planų kurti šią biografinę dramą. Situaciją išgelbėjo prodiuseris Scottas Rudinas, įkalbėjęs studiją „Universal Pictures“ išpirkti iš „Sony“ teises juostos realizavimui.

Be Michaelo Fassbenderio filme pasirodys Sethas Rogenas, įkūnysiantis pagrindinio herojaus geriausią draugą Steve‘ą Wozniaką, Kate Winslet, kuriai atiteko buvusios „Macintosh“ marketingistės Joannos Hoffman vaidmuo, Jeffas Danielsas, pasirodantis buvusio „Apple“ vadovo Johno Scallo amplua ir Katherine Heigl, suvaidinsianti buvusią S. Jobso žmoną Chrisann Brennan. Nedideles roles taip pat gavo Michaelas Stuhlbargas, Sarah Snook, Perla Haney-Jardine, Ripley Sobo ir Makenzie Moss.

Filmas turėtų pasirodyti šių metų gruodį, kai vyks atvira kova dėl prestižinių kino apdovanojimų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles