Zoe Saldana vaidins komikso „Aš žudau milžinus“ ekranizacijoje

Zoe Saldana vaidins komikso „Aš žudau milžinus“ ekranizacijoje

Nuolatinį savo populiarumo lygį palaikanti aktorė Zoe Saldana gavo pasiūlymą suvaidinti dar vienoje komikso ekranizacijoje. Tiesa, šįkart tai nebus studijos „Marvel“ darbas, taigi ir vaizdas bus kiek kitoks. Aktorė suvaidins filme „Aš žudau milžinus“ (angl. „I Kill Giants“), kurį prodiusuos „Pikselių“ (angl. „Pixels“) ir „Hario Poterio ir paslapčių kambario“ (angl. „Harry Potter and the Chamber of Secrets“) režierius Chrisas Columbusas.

Filmas bus paremtas to paties pavadinimo labai gerai vertinamu Joe Kelly‘io grafiniu romanu. Istorija pasakos apie nenuoramą mergaitę Barbarą, kuri kovoja prieš tikrus ir įsivaizduojamus monstrus. Z. Saldana atliks vieną pagrindinių vaidmenų – Barbaros psichologę iš mokyklos ponią Mole, kuri su mergaite užmezga nepaprastą ryšį ir padeda jai įveikti vidines ir išorines grėsmes.

Barbaros vaidmenį filme atliks Madison Wolfe, kuriai vaidmuo atiteko po labai įnirtingos kovos. Pirmajame „Tikro detektyvo“ (angl. „True Detective“) sezone matyta aktorė merginos vaidmenį gavo po visoje šalyje vykusios atrankos, kurioje dalyvavo daugiau nei 500 jaunų aktorių. Atsiliepdamas apie M. Wolfe pasirinkimą, C. Columbusas džiaugėsi, jog būtent ji gavo šį vaidmenį. „Madison yra nepaprastai gera jaunoji aktorė ir mes esame labai patenkinti, kad ji prisijungė prie šio projekto“, – teigė jis.

Apie filmą mintimis pasidalijo ir juostos režisierius Andersas Walteris, kuris pernai pelnė Oskarą už trumpo metro filmą „Helis“ (angl. „Helium“). „Be galo džiaugiuos, kad prie filmo prisijungs tokia talentinga aktorė, kaip Zoe Saldana. Ji padės šią įsomią istoriją perkelti į kiną ir pristatyti pasauliui“.

„Aš žudau milžinus“ filmavimas prasidės kitų metų pradžioje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles