Paskutiniojo „Sostų karų“ sezono scenarijus susinaikina pats

Paskutiniojo „Sostų karų“ sezono scenarijus susinaikina pats

Televizijos serialas  „Sostų karai“ (angl.  „Game of Thrones“), vos pasirodęs,  susilaukė žiūrovų bei kino kritikų dėmesio. Net neįpusėjus rodyti pirmojo sezono serijų, kompanija „HBO“ paskelbė apie antrojo sezono filmavimą. Nuo to laiko prabėgo jau daugiau nei septyneri metai ir nenuostabu, jog  „Sostų karai“ jau dabar laikomas klasika. Daugybė fanų visame pasaulyje šiuo metu laukia aštuntojo – paskutiniojo serialo sezono.

Naujasis sezonas pasirodys dar daugiau nei po metų, tačiau kūrėjai ypač akylai saugo būsimojo sezono scenarijų. Kompanijai „HBO“, deja, jau teko susidurti su didelio masto scenarijaus ir net pačių epizodų nutekinimu. Vieno tokių incidentų metu, internete nelegaliai paviešinti net 4 pirmieji 5-ojo sezono epizodai.

Kaip pasakoja vienas pagrindinių serialo aktorių Nikolaj’us Coster-Waldau (Džeimis Lanisteris) – prodiuseriai turiniui apsaugoti imasi net kraštutinumų. „Mes gauname tik elektroninį scenarijaus variantą. Prodiuseriai šiemet ypač griežti. Vos baigus filmuoti sceną, filmo scenarijus išnyksta automatiškai,  tiesiog susinaikina, kaip filme „Neįmanoma misija“ (angl. „Mission: Impossible“)“ – praėjusio Kanų kino festivalio metu pasakojo aktorius.

Apie naująjį sezoną jau žinome šiek tiek detalių. Jau baigta filmuoti didžiulė kovos scena apylinkėse, kuriose filmuojamas „Vinterfelas“ (angl. „Winterfell“). Filmavimas truko du su puse mėnesio ir filmuota daugiausia naktimis. Kaip rašo „independent.co.uk“, tai didžiausia nufilmuota kovos scena „HBO“ istorijoje. Prodiuseriai taip pas atskleidė, jog paskutiniuose epizoduose žus daug pagrindinių serialo veikėjų.

Aštuntasis ir paskutinis kultiniu tapusio serialo sezonas „HBO“  kanale pasirodys 2019-aisiais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles