Pasirodė paskutinis filmo „Stiklas“ anonsas

Pagaliau pasirodė trečiasis filmo „Stiklas“ (angl. „Glass“) anonsas. Paprastai tarptautiniai filmų anonsai neparodo daug filmuotos medžiagos, kuri anksčiau rodyta nebuvo. Taip pat tarpusavyje jie dažniausiai nesiskiria labai stipriai. Tačiau šiuo atveju, ne tik buvo atskleista daug naujos medžiagos, bet tai, ko gero, geriausias filmų „Nepalaužiamasis“ (angl. „Unbreakable“) ir „Skilimas“ (angl. „Split“) tęsinio anonsas, koks tik buvo išleistas. Yra daugybė komiksų knygelių filmų, kurie pasirodys jau kitąmet, tačiau šis filmas pretenduoja tapti vienu labiausiai intriguojančių ir, jeigu ne filmas „Keršytojai 4“ (angl. „Avengers: Endgame“), dėl tam tikrų aplinkybių galbūt būtų linksniuojamas kaip labiausiai laukiamas metų filmas.

Anonsas prasideda grėsmingu Pono Stiklo, dar žinomo kaip Elijaus Princo, monologu, kur jis filosofuoja apie jų, kaip būtybių, kurios buvo iškirptos iš komiksų puslapių ir atgaivintos, vietą pasaulyje. Tada matome visus šiuos veikėjus Saros Paulson, naujos psichiatrės, akimis, kuri specializuojasi tokiose bylose, tačiau viskas pakrypsta jai nepalankia linkme ir visas veiksmas apsiverčia. Apskritai, naujajame anonse yra daugybė naujos medžiagos ir tai tikriausiai vienas stipresnių išleistų individualių anonsų.

Filmas „Skilimas“ nustebino daugybę žiūrovų. Ir tai galima suprasti ne tik remiantis kritikų ir kino mėgėjų sutarimu, kuris buvo labai teigiamas, bet ir todėl, kad šis filmas ir juosta „Nepalaužiamasis“ taip puikiai dera, jog netikėtai sukuriamas bendras filmų tęsinys. Nors ryšys su režisieriaus M. Nighto Shyamalano 2000 m. trileriu „Nepalaužiamasis“ yra gan minimalus ir šio filmo atspindys matomas tik iš aktoriaus Bruce’o Williso veikėjo Deivido, tačiau prieš ilgus metus duotas pažadas ir toliau plėtoti šią istoriją pagaliau bus įgyvendintas. Panašu, kad filmas „Stiklas“ bus labai stiprus tęsinys abiems jo pirmtakams.

Kino studija „Universal Pictures“ ir gamybos kompanija „Blumhouse“ greitai uždegė žalią šviesą filmo „Skilimas“ tęsiniui, kuris buvo vienas sėkmingiausių 2017 m. filmų, lyginant su minimaliu, vos 9 milijonų JAV dolerių gamybos biudžetu, filmas bilietų kasose surinko 278 milijonų JAV dolerių pelną. Aktoriai B. Willisas, Samuelis L Jacksonas ir Jamesas McAvoy‘us – visi grįš kaip apdovanoti individai. O prie jų prisijungia ir kiti ankstesniuose filmuose buvę senbuviai – Spenceris Treatas Clarkas, Charleyne Woodard ir Anya Taylor-Joy. Režisierius M. Night Shyamalanas, kaip ir ties dvejais ankstesniais filmais, taip ir dabar užėmė tiek scenarijaus autoriaus, tiek režisieriaus kėdes.

Jau kurį laiką filmų „Paskutinis Oro valdovas: Ango legenda“ (angl. „The Last Airbender“), „Įvykis“ (angl. „The Happening“) dėka, M. Night Shyamalan buvo užstrigęs tarsi režisūriniame kalėjime. Galiausiai, žiūrovams pabodo matyti jo siūlomus filmus. Tačiau, sukūręs indie stiliaus siaubo filmą „Viešnagė“ (angl. „The Visit“), režisierius vėl grįžo į kino aukštumas. Ar filmas „Stiklas“ padės šiam režisieriui išlikti karjeros viršūnėje? Tikėkimės, kad taip, nes bent jau kol kas filmas atrodo tikrai daug žadantis. Filmas kino teatrus pasieks jau 2019 m. sausio 18 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles