Baigtas filmuoti „Grobuonis 5“

Baigtas filmuoti „Grobuonis 5“

Dar vienas bandymas gaivinti „Grobuonio“ (angl. „Predator“) filmų seriją jau ne už kalnų. „Grobuonis 5“ arba dabartinis ir pilnai nepatvirtintas jo pavadinimas „Skull“ (liet. „Kaukolė“) jau baigtas filmuoti. Nors konkretesnių detalių apie ilgai užslėptą projektą žinoma nedaug, tačiau panašu, kad pagrindinį vaidmenį atliks aktorė Amber Midthunder iš serialo „Legionas“ (angl. „The Legion“).

Su penktuoju serijos filmu kūrėjai ketina grįžti laiku atgal į JAV pilietinio karo metus ir papasakoti istoriją apie paties pirmojo Grobuonio atsiradimą Žemėje. Jie taip pat didžiuojasi savo pagrindine heroje, kurią vaidins A. Midthunder – Komančių indėnų genties atstove, kuri pasipriešins lyčių normoms, kad taptų kovotoja. Dėl aršaus susidūrimo tarp žmogaus ir gamtos bei joje tykančių pavojų, šio filmo prodiuseriai lygina „Grobuonį 5“ su 2015 m. filmu „Hju Glaso legenda“ (angl. „The Revenant“).

Kadangi paskutinis „Grobuonio“ perdirbinys 2018 m. paliko seriją žemiausiame taške, naujojo filmo kūrėjai prižada šios klaidos nekartoti ir jau stato jį šalia ar netgi virš taip ir neperkopto 1987 m. originalo su Arnoldu Schwarzenegeriu. Tiesa, tai taip pat bus pirmasis serijos projektas po žiaurumų ir aukštų reitingų nemėgstančiu „Disney“ prekės ženklu. Ar studija leis Grobuoniui pasirodyti visu kruvinu grožiu, šito kūrėjai kol kas negali patvirtinti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles