Paaiškėjo trečiosios „Fantastinių gyvūnų“ dalies pavadinimas ir nauja premjeros data

Paaiškėjo trečiosios „Fantastinių gyvūnų“ dalies pavadinimas ir nauja premjeros data

„Warner Bros“ pradeda ruošti žiūrovus sugrįžimui į magijos pasaulį su trečiuoju „Fantastinių gyvūnų“ (angl. „Fantastic Beasts“) serijos filmu. Naujajai daliai suteiktas pavadinimas „Dumbldoro paslaptys“ (angl. „The Secrets of Dumbledore“), leidžia spėti, kad bus dar giliau lendama į dviejų galingiausių burtininkų Dumbldoro ir Grindelvaldo praeitį, vietoj pradinės serijos idėjos apie fantastinių būtybių gaudymą. Vis dėlto, planuojama, kad trečiojoje dalyje personažai vyks į dar šioje visatoje neaplankytą Braziliją, tad vis tiek tikėtina, kad vienas kitas egzotinis gyvūnas įsimaišys į siužetą.

Trečiajam filmui teks gerokai pasistengti, kad sugrąžintų gerbėjus, nes susidomėjimas šia serija dabar yra itin žemas. Be ilgesnės nei planuota keturių metų pertraukos, paskutinysis filmas „Grindelvaldo piktadarystės“ (angl. „The Crimes of Grindelwald“) visiškai nesužavėjo žiūrovų. Reikalus gadina ir „Fantastinių gyvūnų“ scenaristė bei Hario Poterio autorė J.K. Rowling, kuri per paskutinius metus transfobiškais pareiškimais socialiniuose tinkluose atstūmė didelę dalį ilgalaikių burtininkų pasaulio gerbėjų. Papildomo spaudimo sukelia ir visa situacija su Johnny Deppu, kuris buvo pašalintas iš „Fantastinių gyvūnų“ serijos dėl nesibaigiančios kovos teismuose prieš buvusią sutuoktinę Amber Heard. Jo personažą Grindelvaldą perėmė danų aktorius Madsas Mikkelsenas, tačiau J. Deppo gerbėjai jau planuoja boikotuoti „Akvameno“ (angl. „Aquaman“) tęsinį, kuriame vaidina A. Heard, ir gali sukelti panašų protestą prieš „Fantastinius gyvūnus“.

Bet kokiu atveju, trečioji dalis „Dumbldoro paslaptys“ parodys, ar serijos populiarumas bus atstatytas, ar kris dar žemiau, kas reikštų didžiules problemas suplanuotai penkių filmų istorijai. „Warner Bros“ turėtų greitai pradėti reklaminę kampaniją, nes jie paankstino filmo premjeros datą trimis mėnesiais. Dabar naujas „Fantastinių gyvūnų“ nuotykis pasirodys kitų metų balandžio 15 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles