Guillermo del Toro ruošia naują lėlinės animacijos filmą

Guillermo del Toro ruošia naują lėlinės animacijos filmą

Po didžiulės sėkmės, kurios sulaukė jo režisuotas „Pinokis“ (angl. „Guillermo del Toro‘s Pinocchio“, 2022 m.), sulaukęs Oskaro nominacijos irgavęs BAFTA apdovanojimą kaip geriausias animacinis filmas, Guilermo del Toro internetinių transliacijų platformai „Netflix“ jau ruošia naują kūrinį. Naujasis filmas vėl bus kuriamas naudojant lėlinės animacijos techniką – tai metodas, leidžiantis ekrane „atgyti“ objektams, kurie realybėje nejuda.

Šįkart G. del Toro pasirinko ekranizuoti Nobelio literatūros premijos laureato Kazuo Išiguro romaną „Palaidotas milžinas“. Scenarijų būsimam filmui rašė pats G. del Toro kartu su miuziklo „Matilda“ (angl. „Matilda the Musical“) scenaristu Dennisu Kelly. Japonų kilmės britų rašytojo K. Ishiguro romanas „Palaidotas milžinas“ pasakoja apie senukų britų porą– Akslį ir Beatrisę, – gyvenančius maždaug VI a. Anglijoje, kur dėl keistos amnezijos, apėmusios visą šalį, niekas negali išlaikyti prisiminimų. Tam, kad į ekranus perkeltų šią istoriją, G. del Toro vėl iš naujo sukvies savo animacijos studiją „ShadowMachine“.

„„Palaidotas milžinas“ tęsia mano animacijos partnerystę su „Netflix“ ir mūsų tikslą [panaudoti] lėlinę animaciją kaip priemonę, kuriant kompleksiškas istorijas ir statant pasaulius be jokių apribojimų. Man didelė garbė ir dar didesnė atsakomybė režisuoti scenarijų, kurį aš ir Dennisas Kelly parašėme adaptuodami Kazuo Ishiguro gilų ir vaizdingą romaną“, savo pareiškime dėstė G. del Toro.

„Netflix“ vadovas Scottas Stuberis taip pat pasidalijo mintimis apie bendradarbiavimą su šiuo Oskaru už filmą „Vandens forma“ (angl. „Shape of Water“) apdovanotu meksikiečių režisieriumi: „Guillermo del Toro yra vizionieriškas kino kūrėjas ir savo amato meistras. Mes labai didžiuojamės, kad jo „Pinokis“ sulaukė tokio prestižinio pripažinimo ir esam pamaloninti galėdami tęsti mūsų kūrybinę partnerystę, kadangi jis savo naują projektą kurs su „Netflix““.

Verta prisiminti, kad per pirmas 28 dienas G. del Toro „Pinokis“ buvo pažiūrėtas 50 mln. kartų. Šis filmas praleido keturias savaites pasauliniame „Netflix“ angliškų filmų TOP 10-uke ir 92 šalyse pateko į TOP 10.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles