Feministės piktinasi dėl filmo „Iksmenai: Apokalipsė“ plakato

Feministės piktinasi dėl filmo „Iksmenai: Apokalipsė“ plakato

Vienas iš reklaminių filmo „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. „X-Men: Apocalypse“) plakatų sukėlė pasipiktinimo bangas feminisčių tarpe. Kaip praneša portalas „The Hollywood Reporter“, kalba ma apie plakatą, kuriame Apokalipsas laiko už gerklės Mistikę.

Viena iš pirmųjų pasipiktinusių moterų tapo aktorė Rose McGowan, kuri savo oficialioje Facebook paskyroje parašė, jog toks reklamos tipas negali būti priimtinas.

„Tai didelė problema, jeigu moterys ir vyrai studijoje „20th Century Fox“ galvoja, kad pateikiamas grafiniu pavidalu smurtas prieš moterį yra geras reklaminis ėjimas. Plakate nėra jokio paaiškinimo, o tik parodyta, kaip yra dusinama moteris. Keista, kad niekas nesusiprato, jog tai atrodo iššaukiančiai ir kvailai. Įsivaizduokite, kas būtų, jeigu plakate būtų pavaizduotas baltas vyras dusinantis juodaodį ar heteroseksualus personažas dusinantis homoseksualų. Reakcija būtų visiškai kitokia.“, – rašė aktorė.

Aktorei pritarė nemažai už moterų teises kovojančių moterų ir populiarių interneto blogerių, kurios savo paskyrose rašė: „Aš manau, kad tai nenormalu, kad mano vaikai mato scenas su tokiu smurtu.“

Studija „20th Century Fox“ atsiprašė už šį nemalonų incidentą.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Saulius / 2016 birželio 4

    Gerai, kad niekam tai nerupi.. Filmas toks 50/50.. Yra buve geresniu x-men’u filmu.