Naujojo „Terminatoriaus“ tęsinys turės siurprizą

Naujojo „Terminatoriaus“ tęsinys turės siurprizą

Filmo „Terminatorius: Genisys“ (angl. „Terminator: Genisys“), kurio premjera Lietuvoje numatyta liepos 10 dieną, tęsinys pristatys žiūrovams iš ankstesnių dalių puikiai pažįstamą personažą. Apie tai leidiniui „Slash Films“ duodami interviu pranešė studijos „Skydance“ vadovai Davidas Ellisonas ir Dana Goldberg.

„Manau, jog viskas išaiškės artimiausiu metu. Aš kol kas negaliu jums pasakyti, apie ką būtent eina kalba, bet antrame filme mes suplanavome vieno žymaus „Terminatoriaus“ franšizės herojaus pasirodymą. Kas tai? Apie jį sužinosite tik tada, kai mes būsime užtikrinti dėl tęsinio būtinumo“, – pasakė D. Ellisonas.

Pasak Danos Goldberg, naujojo „Terminatoriaus“ prodiuseriai svarstė apie šio personažo įvedimą jau „Genizėje“, tačiau galiausiai nusprendė to nedaryti, nes norėjo, kad projektas atsistotų ant kojų savarankiškai. Jeigu naujasis filmas, o tiksliau – visos istorijos perkrovimas taps sėkmingas, žiūrovai išvys šį veikėją jau sekančioje dalyje, kuri numatyta 2017 metais.

Studijos „Skydance“ vadovai taip pat paaiškino, kodėl jie pasirinko Jasoną Clarke‘ą atlikti Džono Konoro vaidmenį. Pasak D. Ellisono, jis susipažino su Jasonu karinės dramos „Išminuotojų būrys“ (angl. „The Hurt Locker“) filmavimo aikštelėje, kurios prodiuseriu buvo jo sesuo Megan. Būtent Megan įtikino jį, kad Jasonas turi reikalingą faktūrą ir vaidybinius sugebėjimus, kurie leis personažui tapti ganėtinai gilios natūros veikėju.

Pasaulinė naujojo „Terminatoriaus“ premjera įvyks liepos 3 dieną. Jo biudžetas siekia 170 milijonų dolerių ir dar apie 70 milijonų išleista marketingui. Jeigu filmas atsipirks, o tiksliau sugebės užsidirbti apie pusę milijardo dolerių, tada studijos „Paramount“ ir „Skydance“ duos tęsiniui žalią šviesą. Kaip buvo pranešta anksčiau, kūrėjai nori sukurti dar du tęsinius, jeigu pirmoji dalis atsipirks. Jie skuba, nes jau 2019 metais visos teisės į „Terminatorių“ sugrįš pas jo tėvą, režisierių Jamesą Cameroną.

Filme „Terminatorius: Genisys“ pagrindinius vaidmenis atliko Arnoldas Schwarzeneggeris, Emilia Clarke, Jasonas Clarke‘as, Jai‘us Courtney‘is, J.K.Simmonsas, Dayo Okeniui, Byungas-hunas Lee ir kt. aktoriai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles