Holivudą užvaldė jaunojo Hano Solo paieškos

Holivudą užvaldė jaunojo Hano Solo paieškos

Kol visas pasaulis nekantriai skaičiuoja dienas iki septintosios „Žvaigždžių karų“ dalies pasirodymo, kai kurie žmonės žiūri toli į ateitį. Žymiausią visų laikų kino franšizę už keturis milijardus dolerių įsigijusi „Disney“ studija yra pasiruošusi ją paversti tikru filmų kūrimo fabriku ir jau renkasi aktorius pirmiesiems šalutiniams projektams.

Kaip praneša „The Hollywood Reporter“, šiuo metu Holivude vyksta įnirtinga paieška siekiant surasti aktorių, galintį įkūnyti jauną Haną Solo. Filmas apie žymiojo veikėjo, kurį originaliojoje „Žvaigždžių karų“ trilogijoje bei už dviejų savaičių pasirodysiančiame tęsinyje įkūnijo Harrisonas Fordas, jaunystę pasirodys tik 2018 metais, tačiau jam norima pasiruošti ir anksto.

„The Hollywood Reporter“ teigia, kad Holivudas nėra matęs tokio masto aktorių paieškų – pasak leidinio šaltinių, „Disney“ planuoja išbandyti net 2500 aktorių. Pasirodo, kad į studiją dominančių aktorių sąrašą patekti itin lengva – aktoriaus amžius turėtų būti nuo 18 iki 32 metų, o aktorinė patirtis ar panašumas į H. Fordą yra antraeiliai dalykai.

Tai patvirtina ir aktorių, jau dalyvavusių „Disney“ rengiamoje atrankoje, sąrašas. Jame yra tokių garsių vardų, kaip Dave‘as Franco (pasižymėjęs filme „Kaimynai“ (angl. „Neighbors“)) ar Milesas Telleris („Atkirtis“ (angl. „Whiplash“)), tačiau nepamirštami ir mažiau žinomi aktoriai, tokie kaip Nickas Robinsonas („Juros periodo pasaulis“ (angl. „Jurassic World“)).

„Disney“ net nesilaiko savo sukurtų taisyklių ir nelabai kreipia dėmesio į aktorių amžių – tarp atrankoje dalyvavusių aktorių yra šešiolikmetis Chandleris Riggsas, vaidinantis seriale „Vaikštantys numirėliai“ (angl. „The Walking Dead“), bei 34 m. sulaukęs Rami Malekas, šiemet sublizgėjęs seriale „Ponas Robotas“ (angl. „Mr. Robot“).

Atranka vis dar yra pradinėje stadijoje ir neverta tikėtis, kad jaunojo Hano Solo vardas išaiškės labai greitai. Visgi apie jį besisuksiantis filmas bus tikrai laukiamas. Jį kartu su savo sūnumi Jonu jau prieš kurį laiką parašė dviejų originaliosios „Žvaigždžių karų“ trilogijos filmų scenaristas Lawrence‘as Kasdanas. Filmo režisieriais taps Chrisas Lordas ir Phillas Milleris – labiausiai užimti didelių filmų kūrėjai, režisavę „Nevykėlių po priedanga“ (angl. „21 Jump Street“) filmus ir „Lego filmą“ (angl. „The Lego Movie“) bei kursiantys animacinį Žmogaus-voro filmą, „Lego filmo“ tęsinį bei garsiojo komiksų veikėjo Žaibo holivudinę versiją.

Filmas apie Hano Solo jaunystę pradės filmavimą 2017 metų sausį. Jo premjera – 2018 m. gegužės 25 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles