„Lilo ir Stičas“ bei „Princesės dienoraštis“ keliauja į „Disney+“

„Lilo ir Stičas“ bei „Princesės dienoraštis“ keliauja į „Disney+“

Sekant „Super Bowl“ lygos pusę minutės trukusį anonsą naujiesiems „Marvel“ serialams, „Disney“ studija dar pažėrė informacijos apie pažįstamus veikėjus bei filmus, kurie sugrįš į jų platformą „Disney+“.

Animacinių „Disney“ klasikų transformacijos į vaidybinius filmus tęsiasi su „Lilo ir Stiču“ (angl. „Lilo & Stitch“). 2002-ais metais išleisto animacinio filmo perdirbinys buvo planuojamas nuo 2018-ų metų, kur tikrame pasaulyje esanti Lilo sutiks kompiuteriu sukurtą Stičą. Po įvairių kūrybinių stabdžių ir delsimų, projektas pradeda judėti į priekį su suplanuotais filmavimais Havajuose, kurie prasidės rudenį, ir 2021-ų metų išleidimo data tiesiai į „Disney+“. Taip pat žinoma, kad originalus Stičo balso aktorius Chrisas Sandersas sugrįš ir į perdirbinį.

Nors „Disney“ dar to oficialiai nepatvirtino, vis dar sklinda gandai apie trečiąjį „Princesės dienoraščio“ (angl. „Princess Diaries“) filmą, ir prie šios serijos dirbusi kompanija prasitarė, kad darbai prie projekto tikrai vyksta. Tai nebus tiesmukiškas tęsinys paskutiniam filmui, kuris pasirodė 2004-ais metais, o šalutinė istorija. Siužetas suksis aplink naują pagrindinę veikėją, kuri sužino, jog ji yra Mijos netikra sesuo ir išsiruošia į Genovijos karalystę gyventi su kita šeima. Pagrindinės serijos aktorės Julie Andrews bei Anne Hathaway pareiškė norą sugrįžti prie šių filmų, o pastaroji praeitais metais prasitarė, kad scenarijus trečiajai daliai jau yra rašomas. Naujasis „Princesės dienoraščio“ filmas taip pat praleis kino teatrus ir keliaus į „Disney+“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles