Patrickas Wilsonas suvaidins trileryje „Keleivis“

Patrickas Wilsonas suvaidins trileryje „Keleivis“

Holivudo aktorius Patrickas Wilsonas suvaidins vieną iš esminių vaidmenų trileryje „Keleivis“ (angl. „Passenger“), kuriame pagrindinį vaidmenį atliks Liamas Neesonas. Pagrindinis moteriškas vaidmuo atiteko Verai Farmigai.

Filmas, kuris taps jau ketvirtu režisieriaus Jaume Collet-Serra ir Liamo Neesono bendradarbiavimu, pasakos apie draudimo agentą, kuris įtraukiamas į keistą istoriją traukinyje. Jis kartu su nepažįstamąja (akt. Vera Farmiga) bando išsiaiškinti vieno traukinio keleivio tapatybę. Ir tą jie turi padaryti iki galutinės traukinio stotelės.

Patrickas Wilsonas įkūnys pagrindinio herojaus geriausią draugą, kuris padės jiems išsiaiškinti visą tiesą apie jų medžiojamą keleivį.

Juostos filmavimas jau prasidėjo Londone. Filmą kuruoja studija „Studiocanal“, o juostos distribucija patikėta studijai „Lionsgate“. Filmo premjera numatyta 2017 metais.

Šiais metais Patrickas Wilsonas kartu su Vera Farmiga pasirodė siaubo filme „Išvarymas 2“ (angl. „The Conjuring 2“), kuris visame pasaulyje užsidirbo 319 milijonus dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles