Rupertas Grintas ir Hario Poterio filmai dabar

Rupertas Grintas ir Hario Poterio filmai dabar

Aktorius Rupertas Grintas dabar beveik neatpažįstamas naujajame televizijos tinklo „Amazon Prime“ serialo anonse, pagal Agathos Christi knygą „Žmogžudystė pagal abėcėlę“ (angl. „The ABC Murders“). Su suglostytais plaukais ir plonais ūsais, kaip inspektorius Kromas, R. Grintas atrodo visiškai kitoks nei mums puikiai pažįstamas Ronaldas Vizlis Hario Poterio filmuose. Ir tai pačiam R. Grintui labai patinka.

Tikriausiai kiekvienas turi savo mėgstamiausią Hario Poterio filmų dalį, tačiau R. Grintas visai neseniai radijo stočiai „Radio Times“ teigė, kad jis pats negali žiūrėti Hario Poterio filmų toliau nei trečioji dalis – „Haris Poteris ir Azkabano kalinys“ (angl. „Harry Potter and the Prisoner of Azkaban“). Neįkainojama patirtis vaidinant šioje filmų serijoje ir beprotiškai išaugęs populiarumas aktoriui yra vis dar jaučiami. „Manau, kad su pirmaisiais filmais viskas gerai. Praėjo jau kur kas daugiau laiko. Aš kur kas daugiau galiu save atskirti nuo to vaiko. Filmą „Haris Poteris ir Išminties akmuo“ (angl. „Harry Potter and the Philosopher’s Stone“) visai neseniai pažiūrėjau pirmą kartą nuo filmo premjeros ir man tikrai patiko pažvelgti atgal,“ – komentavo aktorius R. Grintas. „Tačiau naujesnių filmų tikrai negalėčiau žiūrėti. Tikriausiai daugiausiai galėčiau eiti iki filmo „Haris Poteris ir Azkabano kalinys“.

Hario Poterio filmus galima laikyti R. Grinto karjeros pagrindu, tačiau laikui bėgant keitėsi ir jo vaidmuo. „Haris Poteris ir prakeiktas vaikas“ (angl. „Harry Potter and the Cursed Child“) tai kritiškai vertinamas spektaklis, sužavėjęs Londoną ir Brodvėjų, kur galima išvysti ir vyresnę Rono Vizlio versiją, kurią vaidina aktorius Paulas Thornley‘us.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles