Bus kuriamas „Erdvėlaivio karių“ perdirbinys

Bus kuriamas „Erdvėlaivio karių“ perdirbinys

Kino kompanija „Columbia Pictures“ kurs 1997 metų fantastinio filmo „Erdvėlaivio kariai“ („Starship Troopers“), paremto to paties pavadinimo Robert A. Heinlein knyga, perdirbinį. Nors filmas ir bus perdirbinys, jis labiau remsis knyga, ko nedarė režisierius Paulas Verhoevenas savo 1997 metų darbe. Pasak „The Hollywood Reporter“, juosta jau turi scenaristus.

Jais tapo Markas Swiftas ir Damianas Shannonas, prisidėję prie naujojo „Gelbėtojų“ („Baywatch“) filmo su Zacu Efronu bei Dwayne‘u Johnsonu scenarijaus kūrimo. Scenaristų duetas taip pat dirbo prie 2009 metų „Penktadienio 13-osios“ („Friday the 13th“) perdirbinio, taip pat yra paskelbti kaip „Disney“ filmo „Džinas“ („Genie“) scenaristai.

„Erdvėlaivio kariai“ yra fantastinė istorija, pasakojanti apie žmonių kovą su vabalais-ateiviais. Knyga, kuria remiantis bus kuriamas filmas, yra ganėtinai kontraversiška. Autorius buvo apkaltintas, kad kūrinyje yra skatinamas fašizmas bei rasizmas. Vienas iš filmo prodiuserių Nealas H. Moritzas teigė, kad filmas bus labai artimas knygai. Jei taip nutiks, galime sulaukti gana kontraversiškos juostos.

Režisierius Paulas Verhoevenas savo 1997 metų darbui perėmė keletą originalios knygos medžiagos ir pakreipė tai per satyros prizmę. „Žaidimas fašizmu ir jo vaizdiniais buvo būdas parodyti tam tikrus Amerikos visuomenės aspektus… Žinoma, filmas yra apie tai, kad „keliaukime visi kariauti ir mirti“, – kalbėjo P. Verhoevenas apie tai, kodėl naudojo savo filme ironiją bei hiperbolizavimą.

Nors filmas nebuvo džiugiai priimtas nei kritikų, nei žiūrovų, vėliau tapo kultiniu. „Erdvėlaivio kariai“ tapo filmų serija, kuri be pirmosios juostos turėjo dar tris filmus, išleistus DVD formatu.

2012 metais „Slant Magazine“ leidinys pirmąją „Ervėlaivio karių“ dalį reitingavo 20 geriausių XX a. dešimto dešimtmečio filmų sąrašo vietoje.

Nė vienas aktorius ar kūrybinės grupės narys iš 1997 metų filmo į naująją „Erdvėlaivio karių“ interpretaciją negrįš.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles