Wesas Andersonas naujam filmui subūrė senus draugus ir sukvietė naujų veidų

Vienas išradingiausių šių dienų režisierių, kiekvieną kartą nustebinančių savo vizualiniais sprendimais, Wesas Andersonas po dvejų metų pristatys dar vieną įdomų projektą – sustabdyto kadro (stop-motion) animacijos technika sukurtą „Šunų salą“ (angl. „Isle of Dogs“).

Režisierius savo naują filmą ir jame vaidinančių aktorių sąrašą pristatė ganėtinai originaliai, įrašydamas vaizdo įrašą (jį galite pažiūrėti apačioje). Taip pat buvo pristatyta loterija – jos metu bus renkamos lėšos Martino Scorsese filmų fondui. Bus išrinktas vienas iš pinigų paaukojusių žmonių. Šis laimingasis turės progą apsilankyti Anglijoje, kur vyks filmo kūrimas, ir, galbūt, įrašyti savo balsą vienam iš personažų.

Per savo filmų kūrimo karjerą Wesas Andersonas jau subūrė grupelę aktorių, kurie vis grįžta į jo statomus filmus. „Šunų sala“ nebus išimtis ir dar kartą su režisieriumi padirbėti sutiko Billas Murray‘us, Jeffas Goldblumas, Tilda Swinton, Frances McDormand, Bobas Balabanas ir Edwardas Nortonas. Prie jų prisijungė visas būrys ne ką mažiau žinomų vardų: Bryanas Cranstonas, Yoko Ono, Scarlett Johansson, Courtney B. Vance‘as, Kunichi Nomura, Harvey‘is Keitelis, Akira Ito, Greta Gerwig ir Lievas Schreiberis.

Tai bus antrasis Weso Andersono sukurtas filmas, naudojant sustabdyto kadro animacijos techniką. 2009 metais režisierius pristatė juostą „Šaunusis ponas Lapinas“ (angl. „Fantastic Mr. Fox“), kuri sulaukė palankių vertinimų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles