Sulaukusi 60-ies metų šį rytą mirė aktorė Carrie Fisher, praneša jos šeimos atstovas spaudai. C. Fisher praėjusią savaitę patyrė sunkų širdies smūgį skrisdama iš Londono į Los Andželą ir nuo to laiko buvo ligoninėje, kur jos būklė taip ir nepagerėjo.

Žymios aktorės Debbie Reynolds, vaidinusios filme „Dainuojantys lietuje“ (angl. „Singin‘ in the Rain“), ir pramogų pasaulio atstovo Eddie Fisherio dukra, C. Fisher nuo mažens sukosi Holivude ir bandė savo aktorinius talentus.

C. Fisher labiausiai išgarsėjo „Žvaigždžių karų“ franšizėje. 1977-1983 metais rodytoje originaliojoje George‘o Lucaso trilogijoje ji įkūnijo princesę Lėją, vieną iš sukilėlių pajėgų vadų. Kaip pagrindinio „Žvaigždžių karų“ trejeto narė (kartu su Harrisonu Fordu ir Marku Hamillu) ji pelnė pasaulinę šlovę, o Lėją dar kartą įkūnijo 2015 m. pabaigoje pasirodžiusiame septintajame franšizės filme „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“). Aktorė jau nusifilmavo ir 2017 m. pasirodysiančioje aštuntojoje „Žvaigždžių karų“ dalyje. Kol kas nežinoma, ar jos veikėja būtų atsidūrusi ir kitame franšizės tęsinyje.

„Žvaigždžių karai“ nebuvo vienintelis aktorę išgarsinęs pasirodymas. Ji taip pat vaidino tokiuose filmuose kaip „Bliuzo broliai“ (angl. „The Blues Brothers“), Woody Alleno juostoje „Hana ir seserys“ (angl. „Hannah and Her Sisters“) bei garsiojoje romantinėje komedijoje „Kai Haris sutiko Salę“ (angl. „When Harry Met Sally…“).

C. Fisher kartu pasižymėjo ir kaip rašytoja, parašiusi ne vieną knygą. Jos bibliografijoje yra autobiografija „Wishful Drinking“ ir neseniai pasirodę memuarai „The Princess Diarist“, kuriuose aktorė papasakojo apie savo romaną su Harrisonu Fordu. C. Fisher taip pat išleido kelis romanus, kurių garsiausias – galiausiai ir filmu tapęs „Postcards From the Edge“.

Savo humoru garsėjusi aktorė buvo ir žinoma aktyvistė, nesislėpdama kalbėjusi apie savo problemas su narkotikais ir alkoholiu. Maniakine depresija sirgusi aktorė ne kartą atvirai kalbėjo ir apie tai, kaip stipriai gydymo metodai paveikė jos psichinę sveikatą ir kasdienį gyvenimą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles