Elvį Preslį įkūnijęs Austinas Butleris sužavėjo buvusią rokenrolo karaliaus žmoną Priscillą

Jau visai netrukus kino teatruose galėsime išvysti, kaip užgimė dar viena žvaigždė, tik šįkart – tai tikra rokenrolo legenda Elvis Preslis.Pagrindinį vaidmenį filme atliko aktorius Austinas Butleris, kuriam teko garbė įkūnyti šį muzikos atlikėją režisieriaus Bazo Luhrmanno filme „Elvis“. Filmą išskirtinėmis teisėmis ir pati pirmoji gavo išvysti buvusi Elvio žmona Priscilla Presley, kuri negailėjo pagyrų aktoriui.

„Tiems, kurie domisi būsimu filmu „Elvis“, režisierius Bazas Luhrmannas suteikė galimybę „Warner Bros.“ studijoje man ir Jerry‘iui Schillingui pažiūrėti šį filmą. Tai filmas apie Elvio ir pulkininko Parkerio santykius. Tai tikra istorija, kurią taip nepriekaištingai galėjo sukurti tik Bazas, naudodamas savo išskirtinį artistišką stilių. Austinas Batleris, kuris vaidina Elvį, yra nuostabus. Viduryje filmo mudu su Jerry‘iu susižiūrėjome ir pasakėme „Oho!!!!“. Jis žinojo, kad turės atlikti ypatingai didelį vaidmenį. Jis labai jaudinosi vaidindamas. Ir galiu įsivaizduoti, kodėl. Pulkininką Parkerį filme vaidino Tomas Hanksas. Na ir personažas. Pulkininkas turėjo dvi puses, mudu su Jerry‘iu matėme jas abi. Pasakojimas, kaip mes visi žinome, neturi laimingos pabaigos. Bet tikiuosi, kad visi jūs galėsite suprasti bet truputį Elvio kelionės, kurią parašė filmo režisierius ir sudėjo visą širdį bei daugybę valandų darbo“, – savo Twitter paskyroje rašė Priscilla Presley.

Akivaizdu, kad buvusiai Elvio žmonai filmas tikrai patiko, o Elvio įkūnijimas ją tikrai sužavėjo. Galiausiai, kaip ir turbūt jau nereikia stebėtis, pagyrų gavo ir Tomas Hanksas. Tiems, kurie nežino, juostos režisierius savotiškų miuziklų ir glamūro kine tikrai yra žinomas, nes jo darbų sąraše yra „Mulen Ružas!“ (angl. Moulin Rouge!), „Didysis Getsbis“ (angl. The Great Gatsby), „Australija“ (angl. Australia) ir „Romeo ir Džuljeta“ (angl. Romeo + Juliet). Jis, beje, visuomet pats rašo ir savo filmų scenarijus, taip buvo ir su „Elviu“.

Filmas pasirodys birželio 24 dieną ir jau dabar kalbama, kad gali pretenduoti į bent Oskarų nominacijas. Kaip ten bus, sužinosime kitąmet, o dabar telieka laukti filmo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles