Pirmajame „Shazam! Dievų įniršis“ anonse superherojai stoja prieš įsiutusias dievybes

San Diege vykusiame „Comic-Con International“ renginyje siautėjo ne tik „Marvel“. Jų tiesioginiai konkurentai „DC“ taip pat pristatė kelis savo būsimus projektus. O jei tiksliau, išleido patį pirmąjį būsimo savo filmo „Shazam! Dievų įniršis“ (angl. Shazam! Fury of Gods) anonsą.

„Shazam!“ iki šiol buvo laikomas vienu įdomiausiu ir geriausiu DCEU superherojų soliniu filmu ir jo tęsinys tikrai yra laukiamas. Bet iki šiol, bet atrinktų aktorių ir to paties fakto, jog tęsinys bus, daugiau nieko nebuvo žinoma. Ir štai, pasirodęs pirmasis anonsas suteikia geresnį žvilgsnį į tai, ko galime sulaukti.

Filmo anonse matome, kaip Bilis Batsonas (jaunoji Shazamo versija) kovoja su egzistencine krize ir bando visaip išlaikyti galių įgavusią šeimą kartu. Tačiau šįkart jam, kartu su gausia superherojų komanda, tenka stoti prieš dvi itin įsiutusias dievybes, manančias, kad dieviškos galios negali priklausyti vaikams. Na, o pastariesiems į pagalbą taip pat stoja ir burtininkas, kuris Biliui dar pirmojo filmo pradžioje suteikė galias.

Per daug leistis į detales nebūtina, tačiau visai įdomu ir tikrai smagu matyti, kad kūrėjai nepametė pirmosios dalies šarmo ir to vėjavaikiško humoro. Taip pat smagu, kad galima išvysti ir šūksnių į ne tik savos studijos (Warner Bros.) turinį, bet ir kitų studijų franšizes. Kartą yra paminima ir „Universal“ studijos „Greitų ir įsiutusių“ filmai bei pašaipi replika apie „šeimą“. Tiesa, galima net pasakyti, kad superherojų visata glaudžiai susijusi ir su „Išvarymo“ siaubo istorijomis, nes viename kadre galime išvysti Anabelę. Ar… Galima tikėtis persipynimo?

Bet kuriuo atveju – „Shazam! Dievų įniršis“ kinus turėtų pasiekti gruodžio 21 dieną. Na, o toliau, kviečiame pažiūrėti filmo anonsą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles