Tomas Hiddlestonas ir Hugh Laurie‘is susivienija bendram televizijos projektui

Tomas Hiddlestonas ir Hugh Laurie‘is susivienija bendram televizijos projektui

Britų aktoriai Tomas Hiddlestonas ir Hugh Laurie‘is kartu atliks pagrindinius vaidmenis naujausiame televizijos seriale „Nakties vadybininkas“ (angl. „The Night Manager“). Tai bus serialas paremtas autoriaus Johno le Carre to paties pavadinimo romanu apie šnipus. Apie tai praneša portalas „The Hollywood Reporter“.

Seriale bus pasakojama apie Džonataną Painą, britų karį, kuris tapo prabangaus viešbučio naktinės pamainos vadybininku. Painas susipažįsta su gražia pusiau arabe, pusiau prancūze moterimi Sofi, turinčią ryšių su juodosios rinkos ginklų prekeiviu Ričardu Onslau Roperiu. Moteris perduoda Painui inkriminuojančius dokumentus, o šis juos perduoda draugui, dirbančiam Jungtinės Karalystės saugume. Kai Sofi randama negyva, Painas pradeda dirbti su valstybės žvalgybininkais ir po priedanga įsisuka į Roperio ratą, kad galiausiai galėtų jam atkeršyti už Sofi mirtį.

Šis projektas abiems aktoriams bus sugrįžimas į televiziją. Hugh Laurie‘is po dviejų metų „kūrybinės“ pertraukos grįš į vaidybą. Po serialo „Daktaras Hausas“ (angl. „Dr. House“) pabaigos aktorius grįžo prie savo ištakų ir turavo po pasaulį grodamas bliuzą su savo grupe (taip taip, jis buvo atvažiavęs ir iki Lenkijos!). Tuo tarpu Tomas Hiddlestonas į televiziją grįžta po didelių vaidmenų „Tore“ (angl. „Thor“) ir „Keršytojuose“ (angl. „The Avengers“).

Scenarijų serialui rašo Davidas Farras.

Johno le Carre romanai apie šnipus jau ne pirmą kartą sudomina televizijos arba kino kūrėjus. Anksčiau pagal jo knygas yra sukurtas „Bastūnas, Siuvėjas, Kareivis, Šnipas“ (angl. „Tinker, Tailor, Soldier, Spy“), „Siuvėjas iš Panamos“ (angl. „A Tailor of Panama“) ir dabar dar kuriamas „Labiausiai ieškomas žmogus“ (angl. „A Most Wanted Man“).

Kada pasirodys serialas – neaišku, bet greičiausiai 2015 metų rudens sezone.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles