„Apgaulės meistruose 2“ vaidins Danielis Radcliffas

„Apgaulės meistruose 2“ vaidins Danielis Radcliffas

Britų aktorius Danielis Radcliffas, savo karjerą pradėjęs nuo berniuko su randu magiškame „Haryje Poteryje“ (angl. „Harry Potter“), vėl sugrįš į magijos pasaulį antrojoje „Apgaulės meistrų“ (angl. „Now You See Me“) dalyje.

Apie tai duodamas vieną interviu prasitarė legendinis britų aktorius Michaelas Caine‘as. „Sulauksite „Apgaulės meistrų“ tęsinio, kurį dabar filmuojame Londone. Aš filmuosiuos gruodį. Visą gruodį būsime Londone, o mano sūnus bus Haris Poteris. Manau, kad visai juokinga, jog aš ir Danielis Radcliffas būsim tėvas ir sūnus“, – interviu metu sakė M. Caine‘as.

Aktorius D. Radcliffas po truputį baigia atsikratyti jam prilipintos Hario Poterio etiketės ir stumia savo karjerą aukštyn. Dar visai neseniai aktorius pasirodė filme „Nužudyk savo brangiuosius“ (angl. „Kill Your Darlings“) ir itin sėkmingame siaubo filmo perdirbinyje „Moteris juodais drabužiais“ (angl. „Woman in Black“). Tiesa, aktorius nepanoro atlikti vaidmens finansiškai ganėtinai sėkmingo siaubo filmo tęsinyje, pasirodysiančio kitais metais. Vietoj to, aktorius suvaidino dar dviejose su siaubu susijusiose juostose. Pirmoji, pasaulio kino teatruose jau pasirodę ir greit į Lietuvą atkeliausiantys „Ragai“ (angl. „Horns“), kuriame Danieliui ant galvos išauga šėtoniški ragai. Antrasis projektas – kitais metais pasirodysianti istorija „Frankenšteinas“, kuriame aktorius suvaidins Igorį, iš kurio perspektyvos ir bus pasakojamas filmas.

Į antrąjį „Apgaulės meistrų“ filmą planuoja sugrįžti visa pirmosios dalies kūrybinė grupė ir aktoriai. Juostoje vėl išvysime Dave‘ą Franco, Isla Fisher, Marką Ruffalo, Woody Harrelsoną, Jesse‘į Eisenbergą, Michaelą Caine‘ą ir kt.

Kino studija „Summit Entertainment“ naujausiam filmui apie sukčius, besinaudojančius magija, filmą išleis 2016 metų gegužės 10 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles