Studija „Disney“ rado savo pabaisą

Studija „Disney“ rado savo pabaisą

Iš karto du britų aktoriai sutiko vaidinti režisieriaus Billo Condono „Disney“ studijos sukurtoje pasakoje „Gražuolė ir pabaisa“ (angl. „The Beauty and the Beast“). Serialo „Dautono abatija“ (angl. „Downton Abbey“) žvaigždė Danas Stevensas įkūnys užkerėtą princą, o filmo „Drakula. Pradžia“ (angl. „Dracula Untold“) pagrindinio vaidmens atlikėjas Luke‘as Evansas suvaidins blogietį Gastoną. Juostoje taip pat išvysime Emma Watson, kuri įkūnys juostos pagrindinę veikėją Gražuolę.

Studija „Disney“ tęsia savo klasikinių pasakų ekranizacijų ciklą. Jau kovo 13 dieną pasaulio kino ekranus pasieks „Pelenė“ (angl. „Cinderella“). Filmas taps pirmuoju autentišku animacinio filmo „perkėlimu“ į didžiuosius ekranus vaidybinio filmo pavidalu. Anksčiau studija buvo išleidusi savotiškas „Alisa stebuklų šalyje“ (angl. „Alice in Wonderland“) ir „Piktadarės istorija“ (angl. „Maleficent“) pasakų vizijas.

Aktorius Danas Stevensas paskutiniu metu įgauna vis daugiau populiarumo ir sulaukia daugybės pasiūlymų iš įvairiausių kino studijų. Nenuostabu, nes po trečiojo „Dauntono abatija“ serialo sezono jis pasitraukė iš televizinio šou ir susikoncentravo ties kino karjera. Aktorių buvo galima pamatyti tokiuose filmuose, kaip:  dramoje „Penktoji valdžia“ (angl. „The 5th Estate“), trileryje „Pasivaikščiojimas tarp kapų“ (angl. „A Walk Among the Tombstones“) ir senosios mokyklos veiksmo filme „Svečias“ (angl. „The Guest“). Paskutinėje savo juostoje „Naktis muziejuje: kapo paslaptis“ (angl. „Night at the Museum: Secret of the Tomb“) aktorius suvaidino Lanselotą, o naujausioje pasakoje aktorius suvaidins užkerėtą princą ir pabaisą, kuriam priklauso paslaptinga pilis.

Paskutiniais metais Luke‘as Evansas savo gerbėjus irgi džiugina įsimintinais pasirodymais filmuose „Trys muškietininkai“ (angl. „The Three Musketeers“), „Nemirtingieji“ (angl. „Immortals“), šeštoje franšizės „Greiti ir įsiutę“ (angl. „The Fast and the Furious 6“) dalyje, šiuolaikinėje „Drakulos“ (angl. Dracula Untold“) ekranizacijoje ir „Hobito“ (angl. „The Hobbit“) trilogijoje, kur suvaidino lankininko Bardo personažą. „Gražuolėje ir pabaisoje“ jis atliks svarbų antagonisto Gastono vaidmenį.

Ar naujausias filmas taps miuziklu, kaip tas buvo realizuota su 1991 m. pasirodžiusiu animaciniu filmuku, studija kol kas nepraneša. Tačiau viename iš interviu, pagrindinio vaidmens atlikėja Emma Watson prasitarė, jog mokosi dainavimo.

Filmavimo darbai prasidės jau šiais metais, o juostos premjera numatoma 2016 metų gale – tiksli data bus paskelbta per kasmetinį festivalį „Comic-Con“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles