Alas Pacino komedijoje „Denis Kolinsas“ – roko žvaigždė, kurią naujam gyvenimui įkvepia Johno Lennono laiškas

Kaip atrodytų Alas Pacino, jei jis būtų roko žvaigždė? Atsakymą kino mėgėjai išvysti galės jau balandžio 3 dieną, kuomet Lietuvą pasieks Dano Fogelmano debiutinis pilnametražis filmas „Denis Kolinsas“ (angl. „Danny Collins“). Šmaikšti juosta pasakoja apie senstantį rokerį, kuris nutaria pakeisti savo gyvenimą kuomet netikėtai gauna prieš 40 metų Johno Lennono jam parašytą laišką.

Kiek ekscentriškas Denis Kolinsas (akt. A.Pacino) kadaise buvo pasaulinė žvaigždė – minios alpo dėl jo balso ir šėlo jo koncertuose. Tačiau jau daugelį metų vyras nebekuria ir tenkinasi blankstančiais senosios šlovės spinduliais. Į jo koncertus vis dar susirenka žmonės, tačiau publika ir gražuolės merginos, kaip ir pats Denis, – ne jaunyn.

Netikėtai dainininko vadybininkas Frenkas (akt. Christopheris Plummeris) atkapsto pražuvėlį legendinio „bitlo“ rašytą laišką. Tikėjimo kupinos eilutės pažadina Denį naujiems siekiams – jis nutaria pasikeisti ir leidžiasi į jausmingą kelionę, kurios metu iš naujo mėgina atrasti šeimą, meilę ir pradėti viską iš naujo. Žinoma, ilgą laiką pamiršti buvę artimieji nebus linkę sutikti rokerio išskėstomis rankomis, o ir meilė nebus ranka pasiekiama. Jis nesukūrė tų dainų, kurias troško, jis apgavo save pasidavęs pramogų pasaulio vilionėms ir pinigų srautui. Prabanga ilgai besimėgavęs Denis suvokia, kad ši niekada neteikė jam laimės ir praeities klaidas mėgins išpirkti kaip įmanydamas.

Charizmatiškasis A.Pacino nepaliaus juokinti publikos savo akibrokštais, mėginimu flirtuoti bei tikros garsenybės elgesiu. Komedijoje žiūrovai taip pat išvys aktorius Bobby Cannavale‘ą, Jennifer Garner bei elegantiškąją Annette Bening.

Kadaise J.Lennonas sakė Deniui, kad šis gali jam paskambinti ir pasikalbėti apie muziką. „Bitlo“ seniai nebėra, tačiau jo autoritetas ir iš širdies kolegai skirti žodžiai turi kone magišką galią. Ar pavyks Deniui Kolinsui atgimti naujam gyvenimui ir pagaliau sudėlioti viską taip, kaip jis troško tolimais 1971-aisiais? Ar pavyks parašyti dainą po 30-ies metų kūrybinės tylos?

Žinomų aktorių būrys su nepakartojamu A.Pacino priešakyje filme „Denis Kolinsas“ privers Lietuvos publiką šypsotis kino teatruose nuo balandžio 3 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles