„Teisingumo lygoje“ Kiborgą vaidinantis aktorius Ray’us Fisheris savavališkai traukiasi iš „DC“ filmų visatos

„Teisingumo lygoje“ Kiborgą vaidinantis aktorius Ray’us Fisheris savavališkai traukiasi iš „DC“ filmų visatos

Iš 2017-ųjų metų „Teisingumo lygos“ (angl. „Justice League“) problemiško kūrimo kylančios istorijos bei konfliktai tęsiasi iki šiandien. Šįkart viena jų užsibaigė svarbaus veikėjo savavališku pasitraukimu iš „DC“ filmų.

Praeitų metų vasarą aktorius Ray’us Fisheris, debiutavęs „Teisingumo lygoje“ kaip vienas iš jos superherojų Kiborgas, pradėjo rimtą kivirčą, viešai apkaltindamas vieną iš filmo režisierių Jossą Whedoną dėl nepadoraus elgesio filmavimo aikštelėje. Dalis kaltinimų kliuvo ir filmo prodiuseriui Geoffui Johnsui bei dabartiniam „Warner Bros“ studijos prezidentui Walteriui Hamadai už režisieriaus neatsakingo poelgio palaikymą, nors „Teisingumo lygos“ filmavimo metu W. Hamada dar nebuvo studijos prezidentas.

Dėl šių kaltinimų „Warner Bros“ pradėjo vidinį tyrimą – tai nutiko 2017-ųjų „Teisingumo lygos“ filmavimo metu, bet kelis mėnesius trukęs patikrinimas nepateikė konkrečių rezultatų. Studija teigė besiimsianti „atitaisomų veiksmų“, tačiau nepaaiškino, kokie jie konkrečiai bus. Panašiu metu J. Whedonas pasitraukė iš kartu su „HBO“ kuriamo mokslinės fantastikos serialo „The Nevers“ kūrimo, tačiau nėra žinoma, ar šis sprendimas yra susijęs su taip ir neįrodytu neprofesionaliu režisieriaus elgesiu „Teisingumo lygos“ filmavimo aikštelėje.

Nepatenkintas tyrimo pabaiga, R. Fisheris praėjusią savaitę viešai paskelbė paliekantis Kiborgo vaidmenį „DC“ visatoje, negailėdamas piktų žodžių dabartiniam „Warner Bros“ prezidentui W. Hamadai ir teigdamas, kad daugiau nebedirbs jo vadovaujamose filmų produkcijose.

Tuo tarpu „Warner Bros“ studija jau turėjo planų šiam veikėjui. Kiborgas buvo turėjo epizodiškai pasirodyti naujausiame Blyksnio (angl. „The Flash“) filme, kas ilgainiui turėjo išaugti į atskirą superherojaus nuotykį. Pasitraukus aktoriui kilo klausimas, ką studija ketina daryti su šiuo veikėju, tačiau studija patvirtino, kad jie neketina ieškoti kito aktoriaus šiam vaidmeniui. Taigi, Kiborgas visiškai pasitraukia iš „DC“ visatos, o jo paskutinis pasirodymas bus šį pavasarį „HBO Max“ platformoje debiutuojančioje režisieriaus Zacko Snyderio „Teisingumo lygos“ versijoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles