Išleistas pilnas filmo „Scary Stories to Tell in the Dark“ anonsas

Tikrai daugelis vaikų aplink visą pasaulį užaugo skaitydami knygas, kurios sukėlė tikrai daug šiltų atsiminų bei tokių, kurios sukėlė atitinkamai baisias mintis. Nepaisant jų kontraversiškos kilmės ir žinant, kad kai kurie kūriniai yra tiesiog šiurpą keliantys bei nutaikyti į vaikų emocijas, kūryba yra mylima ir tarnauja kaip kertinis akmuo visos kartos siaubo įsivaizdavimui. O dabar, šios visos istorijos yra prikeliamos ir perkeliamos į didžiuosius ekranus tam, kad būtų kuras nostalgijos kupiniems košmaras bei tam, kad supažindintų su jais naująją žiūrovų kartą.

Prieš tai kino studija išleido atskirus mini anonsų segmentus, kuriuose buvo matomos ištraukos iš viso filmo, o kiekvieno iš jų pavadinimai atspindėjo skirtingus veikėjus iš Alvin‘o Schwartz‘o knygų. Anksčiau pasidalinti vaizdai ir nuokarpos buvo tarsi užkanda siaubo filmų mėgėjams, o dabar išleistas anonsas pasitarnaus tikrai kaip kažkas daugiau.

Guillermo‘as del Toro‘as, kurio režisuotas filmas „Vandens forma“ (angl. „The Shape of Water“) tik praeitais metais pelnė Oskarą už geriausią metų filmą, yra šio filmo kūrybinių darbų prodiuseris. Nors jis jo ir nerežisuoja, jis yra gana stipriai įtrauktas į projektą ir savo žymę jame tikrai paliks. Andre Ovredal‘is, kuris yra geriau žinomas dėl tokių filmų kaip „Trolių medžiotojas“ (angl. „Troll Hunter“) ir „Skrodimas“ (angl. „The Autopsy of Jane Doe“), sėdi šio filmo režisieriaus kėdėje.

Siaubo studijos pastaraisiais metais pasiekė tikrai nemažai laimėjimų su tokiais filmais kaip „TAS“ (angl. „IT“), kuris tapo daugiausiai uždirbusiu visų laikų siaubo filmu bei Jordan‘o Peel‘o „Mes“ (angl. „Us“), kuris savo debiuto savaitgalį taip pat mušė pelno rekordus. Atėjo tikrai puikūs laikai būti siaubo žanro fanu, o tokių filmų paklausa tik didėja. „Scary Stories to Tell in the Dark“ kino teatrus pasieks šių metų rugpjūčio 9 dieną, o naujausią anonsą galite pažiūrėti čia:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles