Paaiškėjo tikroji priežastis, dėl kurios Laurence’as Fishburne’as atsisakė vaidinti „Bulvariniame skaitale“

Paaiškėjo tikroji priežastis, dėl kurios Laurence’as Fishburne’as atsisakė vaidinti „Bulvariniame skaitale“

Sausio mėnesį amerikiečių režisierius Quentinas Tarantino atskleidė, kad, priešingai nei sklandanti populiari nuomonė, dabar jau kultinio personažo Džiulso Vinfyldo vaimenį iš „Bulvarinio skaitalo“ (angl. „Pulp Fiction“, 1994 m.) jis rašė ne Samueliui L. Jacksonui, o Laurence’ui Fishburne’ui. Vis tik L. Fishburne’as šio vaidmens atsisakė, anot režisieriaus dėl to, kad tai nebuvo pagrindinis filmo personažas.

Vis tik tikroji aktoriaus atsisakymo priežastis buvo kitokia. Neseniai duotame interviu naujienų portalui „Vulture“ L. Fishburne’as patikslina: „Bulvarinis skaitalas“ buvo ne man. Quentinas rašė tą vaidmenį [Džiulso Vinfyldo] turėdamas omeny mane, taip, tačiau tai nebuvo mano vaidmuo“. O konkrečiau: „Turėjau problemų dėl to, kaip čia buvo vaizduojamas heroino vartojimas. Man tai pasirodė per daug nerūpestinga, pernelyg palaida. Jaučiausi taip, lyg tas filmas heroino vartojimą rodytų kaip patrauklų dalyką. Asmeniškai man buvo svarbu ne tik mano personažas, o „Ką visu tuo norima pasakyti?“ […] Ir visas tas suknistas dalykas su švirkštu ir adrenalino injekcija? Ne.“

L. Fishburne’as patikina, kad Džiulso vaidmens atsisakė tikrai ne dėl to, kad tai nebuvo „pagrindinis personažas“: „Ne, ne. Tai YRA pagrindinis vyriškas vaidmuo. Samas [Samuelis L. Jacksonas] sutaršė šį filmą! Samas įsimetė šį filmą į kišenę, o po jo jau buvo užsitikrinęs pagrindinio aktoriaus karjerą. Ką jūs kalbat? Tai puikus vaidmuo. Bet viskas ne dėl vaidmens. Viskas dėl visumos“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles