Justinas Timberlake’as nori dar daugiau animacinio filmo „Troliai“ tęsinių

Ne paslaptis, kad atlikėjas Justinas Timberlake’as tiesiog dievina savo darbą animacinių filmų „Troliai“ (angl. „Trolls“) serijoje, tiek įgarsindamas vieną pagrindinių iš trolių vardu Šakius, tiek dirbdamas vykdomuoju muzikos ir garso takelio prodiuseriu. Ir jis nėra pasirengęs sustoti ties netrukus Lietuvos kinus pasieksiančiu antruoju serijos filmu „Troliai 2“ (angl. „Trolls World Tour“).

„Tikiuosi, kad sukursime, pavyzdžiui, septynis „Trolių“ filmus, nes tiesiogine prasme tai yra dovana, kurią norisi ir toliau dovanoti,“ – sako J. Timberlake’as. „Aš galiu eiti į darbą ir kurti tai, kas nėra vien tik tai, kaip matau save kaip menininką. Ir man tai taip pat yra įdomu, galimybė dirbti kine kaip aktoriui, ir kurti muziką kaip atlikėjui, dainininkui, dainų autoriui, prodiuseriui, kad ir ko iš manęs paprašytų – tai vienas iš tų dalykų, kuris apjungia šiuos du pasaulius, sutinkamus animaciniame filme.“

J. Timberlake’as praleido daugybę valandų dalydamasis istorijomis apie filmo „Troliai 2“ garso takelyje skambančias dainas, taip pat paaiškino, jog pagrindinė filmo žinutė yra įvairovė.

Daugybę gerbėjų pavergusios dainos „Can’t Stop the Feeling“ autorius paaiškino, kad didžiausias animacinio filmo „Troliai 2“ tikslas buvo pasisakyti už įvairovę, pristatomas per skirtingos muzikos žanrų personažus, apimant popsą, roką, techno, klasiką, fanką ir kantri.

„Mes paėmėme šių muzikos žanrų stereotipus ir beveik vien iš to sukūrėme komediją,“ – sako muzikantas. „Bet kai filmo žinutė susijungia su filmo scenarijumi, šie personažai iš tikrųjų pradeda tapti žmogiškomis emocijomis, tarsi suburiančiomis kartu tuos skirtingus pasaulius ir juos sujungiančiomis. Tai turbūt buvo didžiausias iššūkis – suburti visas tas muzikos rūšis ir priversti jas skambėti suderintai. Tačiau „DreamWorks“ ir „Universal“ pritraukė legendinių žmonių būrį, todėl turėjome puikiai sukomplektuotą komandą,“ – teigia J. Timberlake’as, kuriam originalo kalba įgarsintoje animacijoje teko dirbti su tokiais muzikantais, kaip Kelly Clarkson, Ozzy Osbourne’as, Andersonas Paakas bei Mary J. Blige.

„Grammy“ ir „Oskaro“ laimėtojas prodiuseris Ludwigas Göranssonas, dirbęs kartu su J. Timberlake’u kuriant animacijos „Troliai 2“ garso takelį, prisimena, jog iš pradžių net 24 valandas per parą trukęs darbo procesas privertė juos susimąstyti: „Ar mes tikrai sugebėsime tai padaryti?“

Todėl J. Timberlake’as dabar tvirtina, kad jis ir L. Göranssonas po „Trolių“ patirties bus „susieti visą gyvenimą“, ir net užsiminė, kad kartu turi dar dvi naujas, su troliais nesusijusias, idėjas, kurias planuoja vystyti artimiausiu metu.

Kol laukiame naujojo bičiulių muzikinio projekto, gera žinia yra tai, kad lietuviškai dubliuota animacija „Troliai 2“ Lietuvos kinuose startuoja jau nuo rugsėjo 4 d.

Lietuviškai filmą įgarsino Justė Starinskaitė, Vaidotas Baumila, Jurga Šeduikytė, Martynas Nedzinskas, Rolandas Mackevičius, Alanas Chošnau, Inga Jankauskaitė, Vytautas Rašimas, Dalius Skamarakas. Visai šeimai skirtoje animacijoje „Troliai 2“ taip pat išgirsime tokius atlikėjus kaip Free Finga ar Monika Liu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles