Baigta filmuoti antroji filmo „Švytėjimas“ dalis „Daktaras Miegas“

Baigta filmuoti antroji filmo „Švytėjimas“ dalis „Daktaras Miegas“

Pagaliau artėja ilgai lauktas, legendinio Stepheno Kingo romano adaptacijos „Švytėjimas“ (angl. „The Shining“) tęsinys „Daktaras Miegas“ (angl. „Doctor Sleep“). Antroji istorijos dalis režisuota Mike‘o Flanagano, kuris paskutiniu metu iškilo kaip talentingas siaubo filmų režisierius. Antroji dalis, atrodo, buvo skirta kaip tik Flanaganui ir jis stengėsi ją sukurti tokią pat sėkmingą kaip ir „Švytėjimas“, tačiau panašu, kad režisierius taip pat labai mėgavosi šiuo darbu, o apie tai spręsti galima iš jo pranešimo, kuriame jis paskelbė, kad baigtas filmas „Daktaras Miegas“.

„Užbaigėme filmuoti „Daktarą Miegą“! Tai buvo ilga, pamišusi ir tikrai unikali patirtis. Aš perskaičiau romaną kaip tik galėdamas anksčiau, kai jis pasirodė 2013 m., sužavėtas ir sujaudintas epinės Denio Torenso ir Abros Stoun istorijos, tačiau nė akimirkai neįsivaizdavau, kad tai aš būsiu tas žmogus, kuris šią istoriją atneš į didžiuosius ekranus. Man buvo garbė praleisti šiuos 5 mėnesius su neįtikėtina aktorių ir kūrėjų komanda, ir kad man patikėjo šią neįtikėtiną Stepheno Kingo istoriją. Tai, be abejonės, ryškiausias mano karjeros momentas. Švieskite, visi. Švieskite.“ – taip socialiniame tinkle „Facebook“ apie darbų pabaigą paskelbė režisierius M. Flanaganas. Siaubo filmų gerbėjai tikriausiai labiau pažįstami su „Švytėjimu“, klasikiniu siaubo filmu apie antgamtinių galių turintį berniuką Denį Torensą, kuris kartu su savo tėvais persikrausto į apsėstą viešbutį. Filmas buvo režisuotas Stanley‘io Kubricko, o Denio tėvą, kuris praranda savo sveiką protą, vaidino aktorius Jackas Nicholsonas.

Tikriausiai daliai žmonių nėra žinoma tai, kad rašytojas S. Kingas po 36-erių metų sukūrė „Daktarą Miegą“ kaip „Švytėjimo“ tęsinį. Antroji knyga pasakoja apie jau suaugusį Denį Torensą, kuris privalo apsaugoti galių turinčią mergaitę nuo kulto, kuris siekia pasisavinti jos „švytėjimą“ kaip nemirtingumo šaltinį. Tai atrodo gan pakvaišusi idėja kaip tęsinys knygai, kurioje įvykiai daugiausiai sukosi apie apsėstą viešbutį. Tačiau knyga atsirado, o dabar oficialiai užbaigtas ir juostos „Daktaras Miegas“ filmavimai, kuo labai džiaugiasi režisierius. M. Flanaganas nėra naujokas S. Kingo knygų adaptacijose. Režisierius dirbo ties filmu „Džeraldo žaidimas“ (angl. „Gerald’s Game“), kuris taip pat gimė iš knygos, kurią dauguma laikė per sudėtinga filmui sukurti. Tačiau panašu, kad M. Flanaganas padarė neįmanomą ir pavertė tai labai neblogu filmu, o dabar tikisi, kad ne ką prasčiau pasiseks ir su „Daktaru Miegu“.

Filme „Daktaras Miegas“ išvysime aktorių Ewaną McGregorą, kuris įkūnys jau suaugusį Denį Torensą, kuris desperatiškai bandys netapti tokiu vyru, kokiu buvo jo tėvas. Kartu išvysime ir aktores Rebeccą Ferguson, kuri vaidins Skrybėlėtąją Rozą – kulto, kuris minta vaikais, turinčiais antgamtinių galių, lyderę, ir Kyliegh Curran – jauną mergaitę, kuri „švyti“ ir su kuria Denis stengiasi rasti ryšį. „Daktaras Miegas“ kinuose pasirodys 2020 m. sausio 24 d.

So that's a wrap on DOCTOR SLEEP! It's been a long, crazy, truly unique experience. I read the novel as soon as it came…

Posted by Mike Flanagan on 2018 m. gruodžio 1 d., šeštadienis

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles