Robertas Downey‘is Jaunesnysis taps antagonistu trečiame „Kapitone Amerikoje“

Robertas Downey‘is Jaunesnysis taps antagonistu trečiame „Kapitone Amerikoje“

Trečiasis filmas apie didvyrį Kapitoną Ameriką, kurį įkūnija aktorius Chrisas Evansas , pateiks visiems „Marvel“ komiksų gerbėjams žinomą siužetinę liniją apie „Pilietinį karą“ (angl. „Civil War“). Būtent taip ir vadinsis naujausias solinis filmas apie Styvą Rodžersą. Pagal šios serijos komiksus, vienu pagrindinių vaidmenų atliks pats Geležinis žmogus.

Lygiai prieš savaitę visas internetas, kino portalai ir televizijos sumišo po itin keistų Roberto Downey‘io Jaunesniojo pasisakymų apie ketvirtąjį Geležinį žmogų, tačiau dabar tapo aišku, jog daugiausiai šiuo metu Holivude uždirbantis aktorius nemelavo. Aktorius pasirodys 2016 metais pasirodančiame trečiame „Kapitone Amerikoje“ (angl. „Captain America“), o finaliniu jo akordu šioje franšizėje taps „Keršytojų“ (angl. „The Avengers“) trilogijos baigtis, kurioje jo vaidinamas personažas taps esminiu siužetinės linijos varikliu.

Studijos teigimu, nauja sąjunga taps labai svarbi būsimiems „Marvel“ filmams. Pagal siužetą, Styvo Rodžerso ir Tonio Starko nuomonės dėl naujo superdidvyrių registracijos akto nesutaps. Aktas teigia, jog visi superherojai privalės pranešti apie savo veiklą JAV vyriausybei, ir, tuo pačiu, atlikti pilietinę pareigą ir tapti policijos dalimi. Šis naujas aktas labai nepatiko Styvui Rodžersui, kurio teigimu, tai žmonių pasirinkimo ir laisvės pažeidimas. Didvyriai pasiskirstys į dvi stovyklas, kuriose skirtingose pusėse lyderiaus Kapitonas Amerika ir Geležinis žmogus. Styvas Rodžersas tampa visuomenės priešu ir, kad nepakliūtų į teisėsaugos rankas, jis turės slapstytis su kitais jį palaikančiais herojais. Šiuo atveju Tonis Starkas paskiriamas jų persekiotoju. Jis ir taps pagrindiniu juostos antagonistu.

Studija „Marvel“ taip pat patvirtino, kad iš naujo išleis „Pilietinio karo“ komiksų seriją, kad labiau paruoštų savo gerbėjus būsimam filmui. Jame bus tiek daug įvykių, jog bus nesunku juose susipainioti. Pirmoji komiksų knygelė pasirodys 2015 metais.

Trečiojo filmo kūrėjai iš pradžių galvojo, kad Roberto Downey Jaunesniojo rolė filme bus žymiai mažesnė ir jam teks tik tris savaites prabūti filmavimo aikštelėje, tačiau aktorius pasisakė, jog suvaidins šiame filme tik tada, jeigu jo vaidmuo bus beveik tokios pat svarbos, kaip ir titulinio herojaus. Žinoma, čia dar nemažos įtakos turėjo ir finansinė pusė. Žinoma, tokia aktoriaus arogancija privedė prie studijos vadovų nemalonės ir jie scenaristams liepė iš viso pašalinti Geležinį žmogų iš būsimo filmo. Tačiau, „Marvel“ direktorius Kevinas Feige‘as ir R. Downey‘io Jaunesniojo agentai rado abipusiai naudingą sprendimą, ir, oficialiai, aktorius vėl įkūnys Tonį Starką. Tai taip pat labai svarbus žingsnis pakviečiant Robertą į filmą „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“. Būtent šio filmo įvykiai nulems tolesnę kitų projektų ateitį. Tonio Starko veiksmai šiame filme atspindės ketvirtos fazės įvykius ir pačius ketvirtuosius „Keršytojus“. Tuo pačiu, aktorius atsisako „Geležinio žmogaus“ (angl. „Iron Man“) franšizės tęsinio ir susitelkia į šalutinius projektus, kuriuose jo vaidinamas herojus turės nemažai įtakos.

Už savo dalyvavimą trečiame filme apie Styvą Rodžersą, Robertas Downey‘is Jaunesnysis gaus 40 milijonų dolerių honorarą, tačiau, jeigu šis filmas sugebės užsidirbti daugiau negu antras (714 mln.), aktorius papildomai gaus kelis procentus nuo bendrų pajamų.

Filmą režisuos broliai Anthony‘is ir Joe‘is Russo, kurie puikiai pasidarbavo kurdami „Kapitonas Amerika: „Žemos karys“ (angl. „Captain America: The Winder Soldier“). Maža to, brolių tandemas gali tapti trečių „Keršytojų“ (angl. „The Avengers“) kūrėjais. Pasak patikimų studijos šaltinių, brolius labai mėgsta dabartinis „Marvel“ vadovas, todėl jie ir gali perimti estafetę šioje populiarioje franšizėje iš Josso Wheedono.

Trečiasis filmas apie Kapitono Amerikos nuotykius dienos šviesą išvys jau 2016 m. balandžio 29 dieną. „Keršytojai 2“ pasirodys kitais metais, gegužės 4 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles