Surinktas pagrindinis „Aladino“ aktorių kolektyvas

Surinktas pagrindinis „Aladino“ aktorių kolektyvas

Savaitgalį vykusios „Disney“ D23 parodos metu vadovai nesiliovė stebinti savųjų kino gerbėjų. Naujienų gausa pasižymėjusioje parodoje pagaliau buvo nutraukta paslapties skraistė ir ties kitu itin laukiamu projektu – „Aladinas“, kuriam pagaliau buvo paskelbtas pagrindinių aktorių kolektyvas.

Jau niekam ne paslaptis, kad režisieriaus kėdėje vairalazdę atlaikyti turės Guy Ritchie. Ir jeigu jau anksčiau buvo skelbta, kad legendiniu Džinu taps ir iš aktoriaus Robino Williamso estafetę perims Willas Smithas, tai paties Aladino ir princesės Džesminos aktoriai iki pat šios dienos buvo didi mistika.

Parodos D23 metu „Disney“ pagaliau buvo paskelbta, jog Aladiną vaidins dar mažai kam žinomas Mena Massoudas. Tuo tarpu princesę Džesminą įkūnys Naomi Scott, kuri jau kojas spėjo apšilti šiais metais pasirodžiusiuose „Galinguosiuose Reindžeriuose“ (angl. „The Power Rangers“).

Šiuo metu nėra skelbiama, nei kada bus pradėti filmavimo darbai, nei kada galima tikėtis išvysti filmo didžiuosiuose kino ekranuose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles