Tigeris Woodsas vos neperėmė estafetės iš M. Jordano antroje „Space Jam“ dalyje

Tigeris Woodsas vos neperėmė estafetės iš M. Jordano antroje „Space Jam“ dalyje

Lapkričio 13-ąją suėjo lygiai dvidešimt metų nuo „Kosminio Krepšinio“ (angl. „Space Jam“) pasirodymo didžiuose kino ekranuose. Kuo toliau, tuo labiau pradeda sklisti gandai ir apie artėjančią antrąją dalį, kurioje vaidins NBA superžvaigždė Lebronas James’as.

Originalios juostos režisierius Joe Pytka prieš kelias dienas dvidešimtmečio proga dalino interviu, kuomet prisipažino apie buvusį galimą tęsinio variantą. Skelbiama, kad pirmojoje darbų kūrimo stadijoje visiškai nedaug trūko, kad iš M. Jordano estafetę būtų perėmęs golfo žvaigždė Tigeris Woodsas. Ir visgi, kūrimo darbai sustojo dar pačioje starto linijoje. J. Pytka taip pat užsiminė, jog visai nedaug trūko, kad prie pirmosios filmo dalies scenarijaus būtų  stojęs pats Spike Lee, tačiau pasak J. Pytka’os: „Studija negalėjo atsigauti nuo fiasko, kurį režisierius patyrė su filmu „Malcolm X““.

Dar rugpjūtį žurnalistai būdami krepšinio stovykloje užklausė Michaelo Jordano, kas jo manymu turėtų užimti jo vietą antroje serijos dalyje. Krepšinio žvaigždė net nedvejodama atsakė, kad tik Los Angeles Clippers žvaigždė Blake’as Griffinas. Tuo tarpu J. Pytka užsiminė plačiau ir apie Tigerį Woodsą: „Kuomet studija nusprendė kurti naują filmą, aš jiems palinkėjau didžiausios sėkmės, kadangi šie jau nebeturėjo M. Jordano. Pagrindiniai „Looney Tunes“ herojai M. Jordano pagalba reabilitavosi ir tokios žvaigždės jie jau tiesiog nebeturės. Per visą sporto karjerą buvo tik du atletai su itin ryškia charizma: tai M. Jordanas ir Muhammadas Ali. Vienu kūrimo etapu kūrėjai mane pasikvietė peržiūrėti antrąjį „Space Jam“ filmo scenarijų, o jo centre buvo Tigeris Woodsas. Tai buvo labai keistas scenarijus, kuris, ačiū Dievui, pasaulio neišvydo“.

„Žinote, tais senais laikais tokių tokių mega žvaigždžių, kaip M. Jordano, Larry Birdo, Charleso Barkley ar Patricko Ewingo charizma buvo neįtikėtino lygio. O su T. Woodsu tas scenarijus išsyk buvo pasmerktas žlugimui“, – tarė J. Pytka. „Nieko neturiu prieš Lebroną Jamesą ar tą patį Stephą Curry, bet jie tiesiog nėra tokie charizmatiški, kaip Michaelas Jordanas. Kitas dalykas – tokia žvaigždė, kaip M. Jordanas, niekada nevaidino mažų vaidmenų. O kam jam? Jis yra megažvaigždė ir tokiu privalo išlikti. Tuo tarpu, L. Jamesas jau kelissyk tokiuose pasirodė. Šiuo metu sporto horizonte net nenusimato nieko panašaus į tokį charizmatišką personažą, koks buvo M. Jordanas, dėl to į antrąją filmo dalį aš tikrai nežadu sugrįžti“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles