Emily Blunt gali vaidinti Merę Popins

Emily Blunt gali vaidinti Merę Popins

Britų aktorė Emily Blunt veda derybas dėl legendinės auklės Merės popins vaidmens studijos „Disney“ kuriamame tęsinyje, kurį režisuos Robas Marshallas.

Šaltinių teigimu, E. Blunt pozicijos labai stiprios, kadangi ji jau yra dirbusi kartu su režisieriumi kuriant filmą „Gilyn į mišką“, kurią prodiusavo tas pats prodiuserių duetas. „Disney“ tikisi naujos juostos kūrimą pradėti jau netrukus, tad aktorė buvo pakviesta aptarti galimybę įkūnyti stebukladarę auklę.

Susitarimas kol kas dar nėra pasiektas dėl aktorės kitų projektų filmavimo tvarkaraščių. Žiniasklaida neseniai sprogo nuo naujienos, kad E. Blunt laukiasi savo antrojo vaiko ir tai gali kiek sujaukti jos karjeros planus.

Patikimi šaltiniai praneša, kad naujojo filmo veiksmas klostysis Didžiosios depresijos metais Londone, praėjus 20 metų nuo pirmajame filme rodytų įvykių. Istorijai bus panaudotos rašytojos Pamelos Pravers knygų siužetinės linijos apie Merės Popins nuotykius Benksų šeimoje.

Originalus filmas, kuriame vaidino Julie Andrews ir Dickas Van Dyke‘as, sukurtas 1964 m. Filmas pasakoja apie auklę, prieš I-ąjį pasaulinį karą atvykusią dirbti į nelaimingą Benksų šeimą Anglijoje. Filmas sulaukė didžiulio populiarumo – „Box Office“ peržengė 100 mln. JAV dolerių ribą, bei buvo įvertintas penkiais Oskarais, įskaitant apdovanojimą J. Andrews kaip geriausiai aktorei.

Kino studija „Disney“ už vaidybiniais paverstus savo klasikinius animacinius filmus, tokius kaip „Alisa Stebuklų šalyje“ (angl. „Alice in Wonderland“) ir „Pelenė“ (anfl. „Cinderella“), sulaukusiais didžiulio susidomėjimo, jau susižėrė gražų kraitį apdovanojimų. Šiuo metu studija nusprendė atkreipti dėmesį į savo vaidybinių filmų kolekciją.

E. Blunt buvo galima išvysti tiek komedijose „Ir velnias dėvi Prada“ (angl. „The Devil Wears Prada“, 2006 m.) ir „Susižadėję penkerius metus“ (angl. „Five Years Engagement“, 2012 m.), tiek kietuose veiksmo filmuose „Sipario: Narkotikų karas“ (angl. „Sipario“, 2015 m.) ir „Ties riba į rytojų“ (angl. „Edge of Tomorrow“, 2014 m.). Artimiausiu metu aktorė pasirodys dramoje „Mergina traukinyje“ (angl. „The Girl on the Train“) ir nuotykinėje veiksmo dramoje „Medžiotojas ir Sniego karalienė“ (angl. „The Huntsman: Winter War“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles