Naujausiame Steveno Spielbergo filmo anonse – Tomo Hankso ir Maryl Streep duetas

Stevenas Spielbergas, Maryl Streep, Tomas Hanksas. Turbūt daugžodžiauti net neverta, nes išvardinti žmonės ir taip pasako viską.

Jau visai neužilgo pasirodys naujoji S. Spielbergo režisuota juosta „The Post”, o kino kompanija „20th Century Fox” pasidalino dramos, paremtos tikrais faktais, anonsu.

Taigi, apie ką gi bus naujasis garsaus režisieriaus kino projektas? Ši istorija pasakos apie nelabai tikėtiną bendradarbiavimą tarp Katherinos Graham (akt. Maryl Streep), laikraščio „The Washington Post” leidėjos, ir redaktoriaus Beno Bradlio (akt. Tomas Hanksas). Šie du žurnalistai suvienys savo jėgas norėdami aplenkti garsųjį dienraštį „The New York Times”. Nuožmiosios lenktynės vyks dėl to, kas atskleis milžiniškas valstybines paslaptis, kurios yra susijusios su Vietnamo karu ir keturiais JAV prezidentais.

Prie jau minėtų aktorių prisijungs Alison Brie, Carrie Coon, Davidas Crossas, Bruce’as Greenwoodas, Bobas Odenkirkas, Sarah Paulson, Jessis Plemonsas, Zachas Woodsas ir kiti.

Filmo „The Post” išankstiniai seansai vyks gruodžio 22 dieną Niujorko ir Los Andželo kino teatruose. Visur kitur filmas oficialiai debiutuos 2018 metų sausio 12-ąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles