„Nepriklausomybės dienoje“ bus Prezidentė

„Nepriklausomybės dienoje“ bus Prezidentė

Režisieriaus Rolando Emmericho ruošiama antroji „Nepriklausomybės diena“ (angl. „Independence Day 2“) turės naują JAV lyderį. Vietoje vyro, šį postą užims moteris. Kaip teigia kino portalas „Deadline“, JAV Prezidentės vaidmenį atliks iš serialo „Daktaras Hausas“ (angl. „House M. D.“) ir filmų „Bėglys“ (angl. „The Fugitive“) ir „Dingusi“ (angl. „Gone Girl“) žinoma aktorė Sela Ward.

Anksčiau buvo pranešta, jog filme pasirodys ir pirmosios dalies JAV prezidento postą užimantis Tomas Vitmoras, kurį savo laikais įkūnijo Billas Pulmanas. Be jo ir Selos Ward juostoje pasirodys Liamas Hemsworthas, pirmoje dalyje svarbų vaidmenį atlikęs Jeffas Goldblumas, o taip pat Charlotte Gainsbourg ir Jessie‘is Usheris.

Koks bus filmo siužetas kūrėjai kol kas nepraneša, tačiau akivaizdu, jog žemės gyventojams teks atlaikyti dar vieną stiprią ateivių invaziją, kurie po dvidešimties metų nuo pirmosios dalies įvykių atvyks su dar didesnę flotilę. Anksčiau juostos prodiuseriai ir pats režisierius norėjo pratęsti Willo Smitho herojaus istoriją ir tikėjosi, kad aktorius ir vėl sutiks įkūnyti savo vieną iš žymiausių personažų kine. Bet, po ilgų svarstymų, aktorius atsisakė dalyvauti tęsinyje, kas privertė R. Emmerichą imtis kito scenarijaus, kuriame Willo Smitho personažas nepasirodo.

Filmo „Nepriklausomybės diena 2“ filmavimo darbai planuojami pradėti šią gegužę, o juostos premjera numatyta 2016 m. birželio 24 dieną, praėjus lygiai dvidešimčiai metų nuo originalaus filmo pasirodymo kinuose. Tada pirmtakui visame pasaulyje pavyko užsidirbti stulbinančius 817 milijonų dolerių ir tapti daugiausiai užsidirbusiu 1996 m. filmu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles