„Žudikų brolija“ kviečia Jeremy‘į Ironsą ir Brendaną Gleesoną

„Žudikų brolija“ kviečia Jeremy‘į Ironsą ir Brendaną Gleesoną

Kultinės kompiuterių žaidimų „Žudikų brolija“ (angl. „Assassins Creed“)serijos ekranizacijoje įvyko solidus aktorių papildymas. Į kitais metais pasirodantį nuotykių ir veiksmo hitą prisijungia Oskaro laureatas Jeremy‘is Ironsas ir ne ką mažiau charizmatiškas airis Brendanas Gleesonas.

Kaip praneša kino portalas „Deadline“, Jeremy‘is Ironsas suvaidins Marion Cotillard vaidinamo personažo tėvą, o Brendanui Gleesonui atiteks Michaelo Fassbenderio atliekamo herojaus tėvo našta.

Filmo epicentre atsidurs Michaelo Fassbenderio vaidinamas veikėjas, kuris netikėtinai sužino, jog yra senovinio žudikų ordino nario palikuoniu. Sužinojęs tiesą apie savo protėvius, jis bando išsiaiškinti visas žudikų klano paslaptys, ir galiausiai, pats nusprendžia pratęsti savo protėvių pradėtą veiklą.

Žaidimų serijos ekranizacija taps pirmuoju bendru žaidimų kompanijos „Ubisoft“ ir kino studijos „New Regency Pictures“ darbu. Projekto distributoriumi tapo studija „20th Century Fox“.

Filmo kūrimo darbai prasidės jau spalio 10 dieną, o juostos premjera suplanuota 2016 m. gruodžio 22 dieną. Filmą režisuos Justinas Kurzelis, kuris šiais metais pateikė visiškai naują klasikinio Viljamo Šekspyro kūrinio „Makbetas“ (angl. „Macbeth“) viziją. Joje nusifilmavo būsimo filmo pagrindinių vaidmenų atlikėjai – Michaelas Fassbenderis ir Marion Cotillard.

„Žudikų brolijos“ filmavimas dažnai buvo nukeliamas dėl įvairiausių priežasčių, tačiau dabar, galiausiai, juostos kūrimo darbai pajudėjo. Tikėtina, jog tai bus viena brangiausių visų laikų žaidimų ekranizacijų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles