Seras Paulas McCartney prisijungia prie penktos „Karibų piratų“ dalies

Seras Paulas McCartney prisijungia prie penktos „Karibų piratų“ dalies

Kitais metais kino pasaulyje startuosianti jau penktoji serijos dalis „Karibų piratai: numirėliai neseka pasakų“ (angl. „Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales“) aktorių gretose turės kuo plačiausią Holivudo žvaigždžių būrį. Juostos kūrėjai ne tik susigrąžino Orlandą Bloomą, tačiau ir prisijungė tikrą muzikos legendą, grupės „The Beatles“ narį Serą Paulą McCartney.

P. McCartney prie serijos prisijungė visai patyliukais bei vaidins kartu su Johnny Deppu, Geoffrey Rushu, tuo pačiu Orlando Bloomu bei kitais šios serijos naujais aktoriais Javieru Bardemu ir Kaya Scodelario. Pasak portalo „Deadline“, nors juosta jau ir yra nufilmuota, kadrai, kuriuose pasirodo legendinis muzikantas, nebus perfilmuoti – vietoje to buvo nufilmuotos kelios papildomos scenos ir tik tada pridėtos prie montažo darbų. Sero Paulo McCartney vaidmuo ligi šio momento yra laikomas didžiausioje paslaptyje.

Pats P. McCartney’is per savo gyvenimą daugybę kartų buvo įrašytas į filmų titrus, tačiau dažniausiai tai būdavo dėl jo neginčytinos pagalbos muzikinėje sferoje. Dainininkas netgi yra gavęs vieną Oskaro statulėlę 1971-ais metais už geriausią tų metų dainą „Let It Be“.

Didžiuosiuose kino ekranuose penktoji „Karibų piratų“ dalis pasirodys kitų metų gegužės 26-ąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles