Šeštojo sezono „Vaikštančių numirėlių“ finalas truks ilgiau nei įprasta

Šeštojo sezono „Vaikštančių numirėlių“ finalas truks ilgiau nei įprasta

Vienas AMC kanalo hitų „Vaikštantys numirėliai“ (angl. „The Walking Dead“) jau netrukus su triukšmu užbaigs savo šeštąjį sezoną. Pasak serialo kūrėjų, finalas bus ne tik kvapą gniaužiantis reginys, tačiau ir truks 90 minučių.

Balandžio trečiąją dieną rodomas finalas turėtų tapti vienu rimčiausių išbandymu ir kūrėjams, kurie į serialą žada įtraukti vieną didžiausių blogiukų šio istorijoje. Holivudo šaltiniai skelbia, kad seriale pagaliau pasirodys ir Neganas, kurį įkūnys žinomas aktorius Jeffrey Dean Morganas. Jo debiutu turėsianti tapti finalo serija bus viena kraupiausių per visą serialo istoriją. Komiksų gerbėjai su šia istorijos atšaka susipažino dar prieš tris metus, kuomet pasirodė 100-asis serijos leidinys, o Negano išstojimas ir vieno pagrindinių herojų mirtis sukrėtė ne vieną. Ir visgi, serialo kūrėjai mėgsta keisti tam tikrų herojų likimus, todėl net gerbėjai negali būti tikri vieno ar kito herojaus „pasirinkimu“.

„Visi serialo gerbėjai yra susikoncentravę į finaline seriją, tačiau mes galime užtikrinti, jog dvi paskutinės serijos bus išties nuostabus reginys“, teigia Eugene’o personažo aktorius Joshas McDermittas. „Žinote, vienos serijos scenarijų aš dažniausiai perskaitau per valandą, tačiau šiuos du paskutinius epizodus perverčiau per greičiau nei 20 minučių. Tai bus pasibjaurėjimą keliantis reginys – mūsų herojai keliasi į naujas erdves ir nepažintas teritorijas, o serialo istorija nuo šiol bus pasakojama visai kitu keliu, negu buvo iki šiol“.

Serialo finalas numatytas balandžio 3-iąją, tuo tarpu naujas septintas sezonas startuos jau šių metų rudenį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles