Keanu Reevesas atliks vaidmenį dar vienoje mokslinės fantastikos juostoje

Keanu Reevesas atliks vaidmenį dar vienoje mokslinės fantastikos juostoje

Savo karjerą atstatantis aktorius Keanu Reevesas toliau žengia mokslinės fantastikos ir veiksmo keliu. Dabar naujienų portalas „The Wrap“ praneša, kad žinoma „Matricos“ (angl. „The Matrix“) trilogijos žvaigždė sukurs vaidmenį dar vienoje su moksline fantastika ir begale veiksmo susijusioje juostoje „Panoptikonas“ (angl. „The Panopticon“).

Filme bus pasakojama apie iš pažiūros eilinį vyrą, kuris vieną dieną gauna paslaptingą siuntinį. Jame yra įdėtas įrašas, kuriame girdimas paties vyro balsas, perspėjantis apie pasaulio pražūtį ir kad tik jis gali visus išgelbėti nuo išnykimo. Vyras pasileis į lenktynes su laiku, siekdamas sudėti visas dėlionės dalis, kol žmonijai neišmušė paskutinioji.

Scenarijų naujajam filmui parašė siaubo filmų scenaristas Craigas Rosenbergas, kurio darbą „Nebylios dvasios“ (angl. „The Quiet Ones“) galėjom stebėti dar šiemet. Juostos prodiuseris – Andrew Lazaras, kurio prodiusuojamą Clinto Eastwoodo „Amerikiečių snaiperį“ (angl. „American Sniper“) su Bradley‘iu Cooperiu galėsime išvysti jau kitų metų pradžioje. Filmo režisierius kol kas dar nežinomas.

K. Reevesas galiausiai pasiekė savo ir ėmė užtikrintai susigražinti buvusią šlovę. Ilgai tyloje buvęs ir po „Matricos“ visiškai prapuolęs aktorius sugrįžo į savo mėgiamą žanrą ir dar dabar kinuose rodomame filme „John Wick“ sugebėjo parodyti tai, ko nieks nesitikėjo. Šis veiksmo filmas suteikė antrąjį kvėpavimą, todėl jau dabar žinoma, kad aktorius filmuojasi bent keturiose juostose, o kitas mokslinės fantastikos filmas, kuriame jis sutiko filmuotis yra labai kino gerbėjų laukiamos „Kopijos“ (angl. „Replicas“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles