„Seinfeldo“ žvaigždė Jasonas Alexanderis norėtų vaidinti Batmano blogiuką Egghead

„Seinfeldo“ žvaigždė Jasonas Alexanderis norėtų vaidinti Batmano blogiuką Egghead

Po milžiniškos Todd Phillipso „Džokerio“ su Joaquin Phoenix sėkmės legendinio „Seinfeld“ aktorius Jason Alexander atskleidė, jog norėtų suvaidinti kitą Tamsos Riterio blogiuką – Egghead. Nepaisant nemažos kontroversijos dėl žiaurumo, „Džokeris“ per pirmą savaitgalį uždirbo 93.5 JAV dolerių ir tapo visų laikų didžiausiu spalio mėnesį išleistu filmu.

Warner Bros. planuoja pratęsti seriją tamsių ir eksperimentalesnių filmų, netaikančių į bendrą DC visatą, nugulsiančių po „DC Black“ vėliava“. Į temą greitai įsijungė Jason Alexander, Twitteryje pasidalinęs įrašu, kuriame juokais klausė: „dar nemačiau „Džokerio“, bet akivaizdu, kad tai hitas. Taigi, laukiant kitų filmų apie Batmano blogiukus: kas galėtų būti geresnis aktorius Egghead rolei, nei aš?“

Kitaip nei daugelis DC blogiukų, Egghead pirmą kartą pasirodė ne komiksuose, o 60-ųjų Batmano seriale, kuriame jį įkūnijo siaubo filmų legenda Vincent Price. Egghead – save genijumi vadinantis, vien pun’ais apie kiaušinius kalbantis (septintas dešimtmetis buvo puikus) nusikaltėlis, kurio nusikaltimai pasižymėdavo kiaušinių naudojimu. Nors Egghead greičiausiai toli nuo genijaus, jis buvo vienas iš vos keleto blogiukų, nuspėjusių Batmano tapatybę.

Kadangi Egghead nėra nei labai populiarus, nei pernelyg įdomus veikėjas, juostos apie jį sulaukti nelabai įmanoma, tačiau akivaizdu, kad neilgai trukus sužinosime Warner Bros. planus apie naujus „DC Black“ filmus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles